تعمیر آیفون XR

اگر شما دارای یک گوشی آیفون XR هستید، یک سرویس خدمات مطمئن می تواند باعث آسودگی خاطر شما شود .

بخش ها , ابزار ها و تجربه های  زیادی وجود دارد که به راحتی این کار ها را به هنگامی که گوشی آیفون  XR شما نیاز به تعمیر دارد از تعمیر صفحه ی مانیتور آن گرفته تا عوض کردن باتری آن ایران سرویس به راحتی و به سرعت انجام دهد . همچنین شما می توانید گوشی آیفونXR خود را به ایران سرویس بفروشید و یا آن را با یکی از وسایل کار کرده ی موجود تعویض کنید .

گوشی آیفون  XR به همراه دوربین 12MP , تراشه ی الکتریکی A12 ,  نمایشگر بسیار عالی و قیمت مناسب نسبت به نمونه های مشابه یک گوشی هوشمند بسیار مناسب و به همراه یک پکیج کامل را در اختیار شما قرار می دهد . بنابراین شرایط خدمات مناسب ایران سرویس  و خدمات اشکال یابی آن را همیشه به یاد داشته باشید تا در هنگام نیاز از آن استفاده کنید .

تعمیر صفحه ی تصویر آیفون XR

صفحه ی نمایش رتینا 6.1 اینچی آیفون  XR یک تجربه ی بسیار طبیعی به کاربران آن می دهد .اگر چه با توجه به آن چه کمپانی اپل می گوید شیشه ی صفحه ی این گوشی از پایدار ترین نوع می باشد , این گوشی همچنان در معرض شکسته شدن و ترک خوردن قرار دارد . اگر شما این موقعیت را تجربه کردید  با خدمات ایران سرویس  تماس بگیرید تا به صورت رایگان وسیله ی شما بررسی شود . تکنسین های ما در این مرکز خدمات دارای تجربه ی بالا و مهارت زیاد در تعویض صفحه ی تصویر آیفون هست و در کمترین زمان آیفون شما به خوبی و به کیفیت یک گوشی نو خواهد بود .

هنگامی که خدمات ما در حال تعمیر آیفون شما است مطمئن شوید که از دیگر خدمات و لوازم جانبی مانند کیس ها , صفحه های حرارتی , باتری های خارجی و دیگر لوازم های جانبی دیدن می کنید .

تعمیر آسیب های ناشی از تماس با آب آیفون XR

یکی از نقاط ضعف آیفون XR مقاومت آن در آب است که نسبت به آیفون Xs و آیفون Xs MAX کم تر است . آیفون  XR می تواند یک متر زیر آب حدود 30 دقیقه بماند در حالی که دو آیفون دیگر دو متر زیر آب می تواند حدود 30 دقیقه باقی بماند . اگر گوشی آیفون شما بر اثر افتادن در آب آسیب دیده است به نزدیک ترین مرکز ایران سرویس مراجعه کنید .

در ایران سرویس ما به سرعت مشغول کار هستیم  تا ایرادات را تشخیص دهیم و راهی برای تعمیر آن پیدا کنیم تا شما مدت بسیار کمی را بدون آیفون مورد علاقه تان باشید ! بنا براین بهترین و با کیفیت ترین خدمات آیفون را در نزدیک ترین مرکز ایران سرویس تجربه کنید .

در صورت نیاز به تعمیر گوشی آیفون خود، می توانید از مشاوره رایگان مجموعه بهره بگیرید