تعمیر تمامی برندهای تلویزیون

خدمات تعمير تلويزيون در منزل به جهت رفاه حال آن دسته از هم وطنانیست که دستگاه تلويزيون آنها به مشکل برخورده است و بنا بر هر علتی جابجايي و آوردن دستگاه به تعميرگاه برايشان مقدور نیست.

شما می توانید در زمان نیاز با نمایندگی سونی تماس گرفته تا کادر فني تعمير و کارشناسان ما جهت رفع مشکل در منزل شما حاضر شوند.

کارشناسانی که به منزل شما اعزام می شوند مجهز به تمامی قطعات و لوازم جانبي مورد نياز دستگاه می باشند که چنانچه لازم به تعويض قطعات معيوب و فرسوده بود اقدام نمايند. اين کار باعث صرفه‌جويي در زمان و همچنین بالا رفتن سرعت در پروسه تعمير تلويزيون در منزل می شود و شما را از نگرانی براي تهیه قطعه مورد نظر و اصلی در می آورد.
این خدمات محدودیتی در خصوص موارد تعمیر ندارد و شامل رفع هر گونه مشکل و ایرادی در تلویزیون می شود.

شما مشتريان گرامی مي توانيد با شماره های مذکور در سايت با ما تماس بگیرید و درخواست خود مبني بر اعزام تکنسين تعمير تلويزيون به منزل را اعلام کنید. تکنسین های ما در قسمت پاسخگویی شما را راهنمایی می نمایند.

مراحل تعمیر تلویزیون

پاسخگويي به کلیه سوالات مشتريان به وسیله تکنسین ها و متخصصان نمایندگی سونی، قبل از هر کاری، اطلاعات و راهنمايي‌هاي لازمه را در اختيار شما قرار مي‌دهند تا بتوانید به درستی در این خصوص تصمیم گیری کنید.

اگر شما هم دستگاهتان نياز به تعمير دارد بایستی در خصوص موارد ذیل از جانب تکنسین  و کارشناس مربوطه الاعات لازم را کسب نمایید:

  1.  چگونگی تعمير تلويزيون
  2.  زمان لازمه جهت تعمير تلويزيون
  3.  نوع قطعات مورد استفاده براي تعمير تلويزيون
  4.  هزينه تقريبي تعمير
  5.  هماهنگي زمان تعمير با شما

اگر شما با تایید تمامی این موارد خواهان تعمیر دستگاه خود در منزل باشید تکنسین های ما به منزل شما اعزام می شوند تا ایراد تلویزیون شما رفع نمایند.

همه تلاش ما آن است تا مشکل تلويزيون مشتری رفع گردد و خرابي تکرار نشود. بعد از پایان تعميرات ، ارزیابی نهايي صورت می گیرد و کارشناسان فني، بعداز انجام تست‌ تلويزيون و اطمينان از رفع مشکل، آن را تحويل ميدهند.

0/5 (0 Reviews)