نمایندگی سونی

نمایندگی سونی را دو مهندس ژاپنی  در سال 1946 تاسیس نمودند. بهتر است بدانید که در این شرکت بسیار بزرگ و گسترده در حال حاضر 145000 نفر مشغول به فعالیت هستند. این شرکت از همان ابتدا به تولید محصولات الکترونیکی زیادی می پرداخت. پلوپز اولین محصول تولیدی  نمایندگی سونی بود. بعد از آن  بالشت های الکترونیکی که گرم کننده بود را تولید نمود که نتوانست در تولید آن به موفقیت چندانی دست یابد. با تلاش بسیار زیاد موسسان این شرکت در نهایت در سال 1957 توانستند رادیوهای جیبی را تولید کرده و وارد بازار کنند. بیشتر افراد نمایندگی سونی را تنها با گوشی های موبایل و تلویزیون های آن به یاد دارند و می شناسند. در صورتیکه این شرکت دارای تولیدات الکترونیکی فراوانی می باشد.

از همان ابتدا که نمایندگی سونی شروع به فعالیت کرد در عرصه تولیدات تجهیزات تصویری و صوتی حرفه ای بود. می توان گفت نمایندگی سونی دارای محصولات به روز دنیا در رقابت با نمایندگی ها و شرکت های رقیبش در اولویت قرار دارد. قدرت بسیار زیاد نمایندگی سونی باعث شده تا در بین مردم و همچنین در بازار ویس رکوردر بالاترین جایگاه را به خود اختصاص دهد. خبرنگارها، سازمان های دولتی و خصوصی، دانشجوها، استادان دانشگاه و به علاوه صدا و سیما بیشترین استفاده را از محصولات منحصر به فرد سونی می کنند.

نمایندگی سونی

نمایندگی سونی رکوردر هایی با خصوصیات ویژه و منحصر به فردی تولید می کند که از جمله آنها عبارتند از:

  1. قابلیت تکرار پخش
  2. امکان پوشه بندی کردن
  3. انجام ضبط خودکار
  4. علامت گذاری کردن پخش
  5. جستجوی راحت و سریع

تمام تلاش نمایندگی سونی بر این است که با ارائه بهترین خدمات و تولید محصولات با کیفیت رضایت هر چه بیشتر مشتریان را به خود جلب نماید. سونی دارای خدمات پس از فروش برای تمامی محصولات خود می باشد. خدمات نمایندگی سونی در زمینه تعمیرات با استفاده از به روز ترین و مدرن ترین تجهیزات انجام می گیرد.

سونی یکی از تولید کنندگان بین المللی در دنیا محسوب می شود و در تمامی شهر ها و کشورها دارای نمایندگی های فروش و خدمات محصولات خود می باشد. شرکت ما به عنوان یکی از نمایندگی های رسمی و معتبر کمپانی سونی در ایران می باشد که با ارائه بهترین خدمات به شما کاربران محترم محصولات سونی عمل خواهد کرد. ما در نمایندگی سونی خود به فروش تمامی محصولات سونی و به ویژه ارائه خدمات پس از فروش و تعمیرات این محصولات با مدرن ترین امکانات نیز می پردازیم.

 

0/5 (0 Reviews)