تعمیر آیفون 6 plus

اگر شما دارای یک آیفون 6 plusهستید، دارای یک سرویس خدمات مطمئن می باشید که باعث آسودگی خاطر شماست. بخش ها، ابزار ها و تجربه های زیادی وجود دارد که به راحتی این کار ها را به هنگامی که گوشی آیفون 6 plus  شما نیاز به تعمیر دارد از تعمیر صفحه ی مانیتور آن گرفته تا عوض کردن باتری آن ایران سرویس به راحتی و به سرعت انجام دهد. همچنین شما می توانید گوشی آیفون6 plus  خود را  به ایران سرویس بفروشید و یا آن را با یکی از وسایل کار کرده ی موجود تعویض کنید.

آیفون 6 plus  که در سپتامبر سال 2014 عرضه شد در میان طرفداران اپل از محبوبیت زیادی برخوردار شد. این آیفون با صفحه نمایش 5.5 اینچی Retina HD بزرگ ترین و بهترین گوشی آیفونی بود که تا آن زمان توسط این کمپانی به بازار عرضه شده بود.

تعمیر صفحه نمایش آیفون 6 plus

 

اگر به دلیل شکسته شدن صفحه ی گوشی آیفون خود نمی توانید از تکنولوژی بی نظیر آن لذت ببرید به یکی از مراکز خدمات ایران سرویس مراجعه کنید. جایی که متخصصان ما هرگونه تعویض قطعات آسیب دیده را انجام می دهند همچنین در فروشگاه های ما انواع قطعات لازم برای تعمیر آیفون 6 plus  وجود دارد. در واقع تمام کارهای لازم برای تعمیر آیفون شما در یک مکان و در کمترین زمان انجام خواهد شد. ممکن است شما تمایل داشته باشید آیفون خود را به آدرس ما پست کنید یا در حالیکه در مرکز ما در مسیر شما قرار دارد برای تعمیر آیفون خود به ما مراجعه کنید در هر صورت گوشی آیفون شما در همان روز تعمیر شده و به دست شما می رسد. علاوه بر این ها شما یک ضمانت نامه با مدت محدود نیز دریافت خواهید کرد. در واقع می توان گفت که ساده ترین و راحت ترین راه برای تعمیر آیفون شما مراجعه به یکی از مراکز ایران سرویس می باشد.

تعمیر آسیب های ناشی از تماس با آب آیفون  6 plus

 

اگر گوشی آیفون  6 plus شما بر اثر افتادن در آب آسیب دیده است اصلا جای نگرانی نیست. متخصصان ما در ایران  سرویس به خوبی قادر اند این آسیب ها را بر طرف کنند. آن ها ابتدا آیفون شما باز کرده سپس خشک و تمیز می کنند  و در صورت آسیب دیدگی هرگونه از قطعات آن را تعویض می کنند. اگر به هر دلیلی مشکل شما بر طرف نشود ما به شما پرداخت هزینه و یا مبادله ی آن را پیشنهاد می کنیم.

در صورت نیاز به تعمیر گوشی آیفون خود، می توانید از مشاوره رایگان مجموعه بهره بگیرید