تعمیر آیفون 6

اگر شما دارای یک آیفون 6 هستید، دارای یک سرویس خدمات مطمئن می باشید که باعث آسودگی خاطر شماست. بخش ها، ابزار ها و تجربه های زیادی وجود دارد که به راحتی این کار ها را به هنگامی که گوشی آیفون 6  شما نیاز به تعمیر دارد از تعمیر صفحه ی مانیتور آن گرفته تا عوض کردن باتری گوشی، ایران سرویس به راحتی و به سرعت انجام دهد. همچنین شما می توانید گوشی آیفون6 خود به ایران سرویس بفروشید و یا آن را با یکی از وسایل کار کرده ی موجود تعویض کنید.

در اواخر سال 2014 , آیفون 6 با باتری پیشرفته و طراحی به روز خود به شدت مورد استقبال قرار گرفت. در اینجا ما به شما می گوییم اگر آیفون  6 شما دچار اسیب دیدگی شد چگونه ایران سرویس به شما کمک خواهد کرد.

تعمیر صفحه نمایش آیفون 6

اگر صفحه ی شکسته یا ترک خورده ی آیفون باعث می شود از ویژگی های بی نظیر آن به اندازه ی کافی لذت نبرید چاره ی شما ایران سرویس است. در مرکز خدمات ایران سرویس متخصصان ما شما قادر اند مشکل شما را برطرف کنند تا آیفون شما به خوبی روز اول کار کنند و همچنین ظاهری به خوبی همان موقع داشته باشد. همچنین در فروشگاه ها ی ما انواع قطعات لازم نیز برای تعمیر آیفون  6 شما وجود دارد تا در کمترین زمان ممکن مشکل آیفون شما برطرف شود.

تعمیر آسیب های ناشی از تماس با آب آیفون 6

از باد کردن باتری گرفته تا مختل شدن عملکرد مادر بورد , آسیب های ناشی از تماس با آب  می توانند مشکلات زیادی را برای آیفون 6 شما به وجود بیاورند. این نوع اتفاقات هر زمانی ممکن است پیش بیایند اما به این معنی نیستند که شما باید هزینه ی بالای تعویض گوشی خود را پرداخت کنید. در مراکز ایران سرویس متخصصان و تکنسین های ما در کمتر از یک روز می توانند مشکل شما را بر طرف کنند همچنین شما ضمانت نامه ای با زمان محدود دریافت خواهید کرد. اگر مطمئن نیستید که مشکل آیفون شما برطرف شود ایران سرویس در عوض آن به شما پیشنهاد پرداخت نقدی و یا مبادله را خواهد داد.

در صورت نیاز به تعمیر گوشی آیفون خود، می توانید از مشاوره رایگان مجموعه بهره بگیرید