تعمیر آیفون 6s plus

اگر شما دارای یک آیفون  s plus6هستید , دارای یک سرویس خدمات مطمئن می باشید که باعث آسودگی خاطر شماست . بخش ها , ابزار ها و تجربه های  زیادی وجود دارد که به راحتی این کار ها را به هنگامی که گوشی آیفون 6s plus  شما نیاز به تعمیر دارد از تعمیر صفحه ی مانیتور آن گرفته تا عوض کردن باتری آن ایران سرویس به راحتی و به سرعت انجام دهد . همچنین شما می توانید گوشی آیفون 6s plus  خود   به ایران سرویس بفروشید و یا آن را با یکی از وسایل کار کرده ی موجود تعویض کنید .

در سپتامبر سال 2015 آیفون 6s plus با تمام ویژگی های منحصر به خود مانند تراشه ی -bit 64   A9 , عملکرد فوق العاده ی cpu با 70 درصد سرعت بیشتر , لمس 3D , امنیت بالا و دوربین 12 مگاپیکسل به بازار عرضه شد .

تعمیر صفحه نمایش آیفون 6S Plus

 

طراحی و تکنولوژی پیشرفته در آیفون 6s plus  به خوبی مشخص است . با وجود این تکنولوژی پیشرفته در یک گوشی همراه , دیدن به زمین خوردن آن ممکن است باعث وحشت شما شود . اگرچه شیشه ای که صفحه نمایش این آیفون را می پوشاند از مقاوم ترین شیشه هایی است که در ساخت گوشی های هوشمند

استفاده می شود اما اتفاق همیشه ممکن است پیش بیاید . هنگامی که صفحه نمایش آیفون 6s plus شما آسیب دیده است به یکی از مراکز خدمات ایران سرویس مراجعه کنید . متخصصان ما در این مراکز به صورت پیشرفته آموزش دیده اند تا آسیب های صفحه نمایش آیفون 6s plus  را بر طرف کنند . ما در این مراکز تنها از قطعات و ابزار های با کیفیت برای تعویض شیشه و LCD آیفون استفاده می کنند .

خدمات تعمیر آسیب های ناشی از تماس با آب آیفون 6s plus

 

اگر گوشی آیفون 6s plus  شما به دلیل تماس با آب آسیب ببیند متخصصان ما در مراکز ایران سرویس می توانند به راحتی مشکل شما را برطرف کنند . هنگامی که آب به داخل آیفون شما نفوذ می کند , عملکرد مادر بورد آن به سرعت تحت تاثیر قرار می گیرد . بنابراین اگر با چنین مشکلی مواجه شدید آیفون خود را خاموش کرده و به یکی از مراکز خدمات ایران سرویس مراجعه کنید . در صورت مراجعه به موقع , متخصصان ما قادر هستند اقدامات لازم از جمله باز کردن آیفون خشک کردن قطعات آن و تعویض هر کدام از قطعات آسیب دیده را انجام دهند . شما هم اکنون می توانید به یکی از مراکز ایران سرویس مراجعه کرده تا به صورت رایگان آیفون 6s plus  خود را بررسی کنید .

در صورت نیاز به تعمیر گوشی آیفون خود، می توانید از مشاوره رایگان مجموعه بهره بگیرید