تعمیر آیفون 7

اگر شما دارای یک آیفون 7 هستید, دارای یک سرویس خدمات مطمئن می باشید که باعث آسودگی خاطر شماست .

بخش ها , ابزار ها و تجربه های  زیادی وجود دارد که به راحتی این کار ها را به هنگامی که گوشی آیفون 7 شما نیاز به تعمیر دارد از تعمیر صفحه ی مانیتور آن گرفته تا عوض کردن باتری آن ایران سرویس به راحتی و به سرعت انجام دهد . همچنین شما می توانید گوشی آیفون  7   خود   به ایران سرویس بفروشید و یا آن را با یکی از وسایل کار کرده ی موجود تعویض کنید .

در سپتامبر سال 2016 , کمپانی اپل آیفون  7 را با ویژگی هایی چون عمر طولانی تر باتری , دوربین پیشرفته , صفحه نمایش با 25 درصد وضوح بیشتر و با رنگ های blackو   jet black به بازار عرضه کرد .

تعمیر صفحه نمایش شکسته آیفون 7

از آن جایی که آیفون 7 با حجم زیادی از تکنولوژی طراحی شده است ممکن است اگر گوشی آیفون شما به زمین بیفتد و آسیب ببیند شما دچار ترس و دلهره ی شدیدی شوید . البته جای نگرانی نیست . در مراکز ایران سرویس متخصصان ما آموزش دیده اند که بهترین شکل ایرادات آیفون شما را برطرف و یا قطعات آسیب دیده را تعویض کنند . در ضمن در این مراکز متخصصان ما تنها از قطعات و ابزار های با کیفیت برای تعمیر و تعویض قسمت های آسیب دیده ی گوشی های آیفون استفاده می کنند .

تعمیرات آسیب های ناشی از تماس با آب آیفون 7

 

اگرچه آیفون 7 در برابر آب مقاوم است اما ضد آب نیست . در شرایط آزمایشگاه میزان مقاومت این آیفون IP67 می باشد . واضح است که میزان مقاومت آیفون در برابر آب در گذر زمان به دلیل فرسودگی طبیعی کاهش پیدا می کند . همچنین کمپانی ایل نیز اعلام کرده است که آسیب های ناشی از تماس با مایعات شامل گارانتی نمی شود .

اگر با وجود محافظ ضد آب گوشی آیفون7 شما از تماس با آب آسیب دید آیفون خود را خاموش کرده و هر چه سریع تر به یکی از مراکز ایران سرویس مراجعه کنید . متخصصان ما در این مراکز آیفون  7 شما را بررسی کرده قطعات آن را از هم جدا می کنند , قسمت های داخلی آن را خشک کرده و هر گونه قطعه ی آسیب دیده را تعویض می کنند . به این ترتیب آیفون 7 شما در کمترین زمان مانند روز اول خود خواهد بود . شما می توانید به یکی از مراکز ایران سرویس مراجعه کنید تا به صورت رایگان آیفون7 خود را بررسی کرده و از آسیب های احتمالی آن آگاه شوید .

در صورت نیاز به تعمیر گوشی آیفون خود، می توانید از مشاوره رایگان مجموعه بهره بگیرید