تعمیر آیفون 8

اگر شما دارای یک آیفون 8هستید , دارای یک سرویس خدمات مطمئن می باشید که باعث آسودگی خاطر شماست .

بخش ها , ابزار ها و تجربه های  زیادی وجود دارد که به راحتی این کار ها را به هنگامی که گوشی آیفون 8  شما نیاز به تعمیر دارد از تعمیر صفحه ی مانیتور آن گرفته تا عوض کردن باتری آن ایران سرویس به راحتی و به سرعت انجام دهد . همچنین شما می توانید گوشی آیفون8  خود   به ایران سرویس بفروشید و یا آن را با یکی از وسایل کار کرده ی موجود تعویض کنید .

آیفون 8 با تمام ویژگی های منحصر به فردش مانند طراحی زیبای صفحه نمایش آن , دوربین mp12 , تکنولوژی True Tune و قابلیت شارژ بی سیم در 15 سپتامبر سال 2017 به بازار عرضه شد . علاوه براین آیفون 8 با تراشه الکتریکی A11 یکی از قدرتمند ترین تلفن های هوشمند تا کنون است . اگر گوشی آیفون شما آسیب دیده است به یکی از مراکز خدماتی ایران سرویس مراجعه کنید . در این مراکز ما خدمات گوناگونی را از تعمیر صفحه نمایش شکسته تا آسیب های ناشی از تماس با آب و پیچیده شدن صدا ارائه می کنیم .

تعمیر صفحه نمایش آیفون 8

صفحه نمایش آیفون 8 یکی از به روز ترین طراحی های صفحه نمایش می باشد با این حال این صفحه نمایش شکننده است .اگر صفحه نمایش آیفون 8 شما دارای شکستگی یا ترک باشد می توانید به یکی از مراکز خدماتی ایران سرویس مراجعه کنید تا متخصصان ما در زمان کوتاهی مشکل آن را برطرف کنند . در اکثر مواقع تعویض صفحه ی نمایش در مدت یک روز انجام می شود . همچنین شما می توانید در این مراکز کیس ها و محافظ های حرارتی را مشاهده کنید که برای جلوگیری از آسیب های احتمالی آینده جلوگیری می کنند .

تعمیر آسیب های ناشی از تماس با آب آیفون 8

 اگرچه آیفون 8 به عنوان یک گوشی مقاوم به آب و گرد و غبار به بازار عرضه می شود اما این آیفون ضد آب نیست. اگر آیفون شما با آب تماس پیدا کرد و مادر بورد و یا دیگر اجزای آن آسیب دید هر چه سریع تر به یکی از مراکز ایران سرویس مراجعه کنید. از باز کردن آیفون تا خشک کردن آن و پاک سازی آن از گردو غبار و تعویض هر یک از قطعات آسیب دیده , متخصصان ما در این مراکز تمام تلاش خود را میکنند تا آیفون 8 یا آیفون 8 plus  شما به خوبی روز اول باشد. به یاد داشته باشید که در مورد ضمانت نامه های ما اطلاعات کافی را به دست آورید. اگر آیفون شما به دلیل کیفیت نامناسب قطعات تعویض شده و یا عمل کرده ما به خوبی کار نمیکند ما مشکل شما را به صورت رایگان برطرف خواهد کرد.

در صورت نیاز به تعمیر گوشی آیفون خود، می توانید از مشاوره رایگان مجموعه بهره بگیرید