تعمیر آیفون plus7

اگر شما دارای یک آیفون plus7 هستید , دارای یک سرویس خدمات مطمئن می باشید که باعث آسودگی خاطر شماست .

بخش ها , ابزار ها و تجربه های  زیادی وجود دارد که به راحتی این کار ها را به هنگامی که گوشی آیفون plus7  شما نیاز به تعمیر دارد از تعمیر صفحه ی مانیتور آن گرفته تا عوض کردن باتری آن ایران سرویس به راحتی و به سرعت انجام دهد . همچنین شما می توانید گوشی آیفونplus 7  خود   به ایران سرویس بفروشید و یا آن را با یکی از وسایل کار کرده ی موجود تعویض کنید .

کمپانی اپل آخرین مدل آیفون خود را که شامل ویژگی هایی مانند دوربین MP12 , مقاوم در برابر آب و گرد و غبار , یک تراشه ی ترکیبی A10 , صفحه نمایش Retina HD اسپیکر های تقویت کننده ی صدا  و IOS 10 در سپتامبر سال 2016 به بازار عرضه کرد . این آیفون تا کنون قدرتمند ترین آیفون کمپانی اپل می باشد . ایران سرویس تمام خدمات لازم برای برطرف کردن اشکالاتی که برای آیفون plus 7  ایجاد میشود را دارا است .

تعمیر صفحه ی نمایش آیفون plus 7     

 

آیفون plus  7  با طراحی جدید , تکنولوژی پیشرفته و دیگر ویژگی های منحصر به فردش توجه بسیاری را به خود جلب کرده است . با داشتن این تکنولوژی پیشرفته در دست , افتادن آن و شکستن صفحه ی نمایش ان می تواند بدترین اتفاقی باشد که برای تان می افتد . خوشبختانه آیفون plus 7 دارای قوی ترین مواد در صفحه نمایش خود میباشد اما همیشه ممکن است این گونه اتفاقات رخ دهد . متخصصان ما در ایران سرویس می توانند با دانش خود به شما کمک کنند . ما تنها از ابزارها و مواد های با کیفیت بالا برای تعویض شیشه و LCD آیفون شما استفاده می کنیم .

تعمیر آسیب های ناشی از تماس با آب آیفون Plus 7

 

خوشبختانه تکنولوژی بسیار پیشرفته به نیاز طرفداران اپل که یک آیفون مقاوم نسبت به آب و گرد و غبار است پاسخ داده . میزان مقاومت آیفون plus 7 , IP67 می باشد . این به آن معنی است که این آیفون میتواند در عمق 1 متری آب تا 30 دقیقه مقاومت کند . بنابراین اگر آیفون شما تصادفی در آب بیفتد دیگر جای نگرانی باقی نیست . اما گاهی اوقات این اتفاقات می افتد و ممکن است به عنوان مثال  آیفون گران قیمت شما در استخر و یا حتی در ماشین لباس شویی قرار بگیرد . اصلا نگران نباشید ! متخصصان ایران سرویس می توانند به سرعت آسیب به وجود آمده از طریق تماس با آب را برطرف کند . متخصصان ما می توانند به راحتی قطعات را باز کند و آن ها را خشک کنند و قسمت های آسیب دیده را تعویض کنند تا آیفون شما به بهترین شکل عمل کند .

 

در صورت نیاز به تعمیر گوشی آیفون خود، می توانید از مشاوره رایگان مجموعه بهره بگیرید