تعمیر آیفون plus8

 

اگر شما دارای یک آیفون plus8هستید , دارای یک سرویس خدمات مطمئن می باشید که باعث آسودگی خاطر شماست .

بخش ها , ابزار ها و تجربه های  زیادی وجود دارد که به راحتی این کار ها را به هنگامی که گوشی آیفون 8plus  شما نیاز به تعمیر دارد از تعمیر صفحه ی مانیتور آن گرفته تا عوض کردن باتری آن ایران سرویس به راحتی و به سرعت انجام دهد . همچنین شما می توانید گوشی آیفون8plus خود   به ایران سرویس بفروشید و یا آن را با یکی از وسایل کار کرده ی موجود تعویض کنید .

آیفون plus 8 همراه با آیفون 8  و آیفون x در سپتامبر سال 2017 عرضه شد . آیفون plus8 با طراحی زیبای صفحه ی نمایشگر خود و دوربین بی نظیر MP12 و همچنین به عنوان سریع ترین پردازش گر همه را تحت تاثیر قرار داد . اگر آسیب های مختلف عملکرد آیفون plus 8 شما را تحت تاثیر قرار داد , به یکی از مراکز خدمات ایران سرویس مراجعه کنید . ما در این مراکز قادر به برطرف کردن اکثر اشکالاتی که معمولا برای این آیفون رخ می دهد هستیم و تلاش می کنیم آن را در کمترین زمان به حالت اول خود برگردانیم .

تعمیرات صفحه نمایش آیفون plus8

نمایشگر 5.5 اینچی Retina  یکی از برترین ویژگی های این گوشی هوشمند  می باشد . اگر صفحه ی آیفون plus 8 شما آسیب دید نیازی به نگرانی نیست . کافی است به یکی از مراکز خدماتی ایران سرویس مراجعه کنید تا آیفون شما به سرعت و به راحتی تعمیر شود .

متخصصان ما در این مراکز افرادی با تجربه و ماهر در تعمیر صفحه ی نمایشگر آیفون می باشند و در اکثر مواقع صفحه ی نمایشگر آیفون شما در مدت یک روز تعویض می شود . علاوه بر این در این مراکز انواع مختلف کیس ها و محافظ های حرارتی وجود دارد که از آسیب های احتمالی جلوگیری می کند .  شما می توانید به یکی از مراکز ایران سرویس مراجعه کنید و از ارزیابی رایگان آیفون خود بهره مند شوید .

تعمیر آسیب های ناشی از تماس با آب آیفون plus8

آیفون plus 8 به عنوان یک گوشی مقاوم به آب و گرد و غبار به بازار عرضه می شود . البته مقاوم بودن به آب با ضد آب تفاوت دارد . میزان مقاومت این آیفون نسبت به آب IP67 است و با این میزان مقاومت , آیفون Plus 8 میتواند یک متر زیر آب و تنها برای 30 دقیقه دوام داشته باشد . اگر احساس می کنید آیفون شما در اثر تماس با آب آسیب دیده است به یکی از مراکز خدماتی ایران سرویس مراجعه کنید تا در آن جا تکنسین ای ما که برای برطرف کردن چنین آسیب هایی آموزش دیده اند مشکل شما را برطرف کنند . هم اکنون می توانید برای اطلاع از جزئیات بیشتر با یکی از این مراکز تماس بگیرید .

در صورت نیاز به تعمیر گوشی آیفون خود، می توانید از مشاوره رایگان مجموعه بهره بگیرید