تعمیر آیفون X

اگر شما دارای یک آیفون X  هستید , دارای یک سرویس خدمات مطمئن می باشید که باعث آسودگی خاطر شماست

بخش ها , ابزار ها و تجربه های  زیادی وجود دارد که به راحتی این کار ها را به هنگامی که گوشی آیفون X  شما نیاز به تعمیر دارد از تعمیر صفحه ی مانیتور آن گرفته تا عوض کردن باتری آن ایران سرویس به راحتی و به سرعت انجام دهد . همچنین شما می توانید گوشی آیفونX  خود را به ایران سرویس بفروشید و یا آن را با یکی از وسایل کار کرده ی موجود تعویض کنید .

کمپانی اپل در سپتامبر سال 2017 از  محصولی با به روز ترین تکنولوژی و مبتکرانه ترین طراحی رو نمایی کرد . آیفونی که کمپانی اپل از آن به عنوان تلفن آیندگان یاد می کند نابغه های تکنولوژی محصولی طراحی کرده اند که تمام صفحه هوشمند میباشد و با سایر محصولات قابل قیاس نیست. اگر آیفون X  شما با آسیبی روبه رو شد ع به متخصصان ما در یکی از مراکز خدمات ایران سرویس مراجعه کنید .

ما در این مراکز خدمات گوناگونی را باری حل مشکلات آیفون ارائه می دهیم و تلاش می کنیم که آیفون شما را در کمترین زمان به حالت اولیه باز گردانیم .

تعمیرات صفحه ی تصویر آیفون X

صفحه ی بدون ضخامت آیفون X به جرات برجسته ترین ویژگی آن به شمار می آید .  صفحه ی نمایش 5.8 اینچی  super Retina که برای راحتی چشم ها هنگام کار با ان طراحی شده است  . اگر آیفون  X شما دارای ترک یا صفحه نمایش شکسته است به نزدیک ترین مرکز خدمات ایران سرویس مراجعه کنید تا در کمترین زمان و با هزینه ای مطلوب  شما تعمیر شود . در مراکز خدمات ایران سرویس متخصصان ما تمام تلاش خود را می کنند تا بهترین خدمات را در کمترین زمان به شما ارائه دهند .

در اکثر مواقع متخصصان ما صفحه ی نمایش را در همان روز تعمیر می کنند . شما می توانید به یکی از مراکز خدمات ایران سرویس مراجعه کنید و به صورت رایگان سلامت گوشی خود را چک کنید .

تعمیر آسیب های ناشی از تماس با آب آیفون X

 

مانند آیفون 8 و آیفون 8 PLUS , آیفون X ضد آب , ضد لک و ضد گرد و غبار است . کمپانی اپل میزان مقاومت آیفون  X  را IP67 اعلام کرده است . با این میزان مقاومت آیفون X می تواند حدود یک متر زیر آب و حدود 30 دقیقه و نه بیشتر بماند . اگرچه آیفون  X می تواند تماس با آب را  مل کند با این حال به طور کامل ضد آب نیست . اگر احساس می کنید آیفون شما از طریق تماس با آب آسیب دیده است هر چه سریع تر به یکی از مراکز خدمات ایران سرویس مراجعه کنید . متخصصان ما در این مراکز به خوب آموزش دیده اند تا آسیب های ناشی از تماس با آب را برطرف کنند . شما می توانید با یکی از مراکز خدمات ایران سرویس تماس بگیرید و از اطلاعات بیشتر درباره ی خدمات ارائه شده توسط این مراکز مطلع شوید .

در صورت نیاز به تعمیر گوشی آیفون خود، می توانید از مشاوره رایگان مجموعه بهره بگیرید