تعمیر آیفون XS MAX

اگر شما دارای یک آیفون XS MAX هستید , دارای یک سرویس خدمات مطمئن می باشید که باعث آسودگی خاطر شماست .

بخش ها , ابزار ها و تجربه های  زیادی وجود دارد که به راحتی این کار ها را به هنگامی که گوشی آیفون XS MAX شما نیاز به تعمیر دارد از تعمیر صفحه ی مانیتور آن گرفته تا عوض کردن باتری آن ایران سرویس به راحتی و به سرعت انجام دهد . همچنین شما می توانید گوشی آیفونXS MAX   خود را به ایران سرویس بفروشید و یا آن را با یکی از وسایل کار کرده ی موجود تعویض کنید .

آیفون  XS MAX در سپتامبر سال 2018 به بازار عرضه شد و توجه بسیاری از هواداران اپل را به خود جلب کرد و موفقیت زیادی  به خاطر صفحه نمایش فوق العاده , تراشه ی الکتریکی , طول عمر باتری و بسیاری مزایا و خصوصیات دیگر بدست آورد .

اگر چه این آیفون از استیل ضد رنگ ساخته شده و مقاوم ترین شیشه در صفحه ی نمایش آن به کار رفته , همچنان در معرض آسیب های که تصادفی ایجاد می شوند قرار دارند . بنابراین شرایط خدمات مناسب ایران سرویس و خدمات اشکال یابی آن را همیشه به یاد داشته باشید تا در هنگام نیاز از آن استفاده کنید .

خدمات تعمیر صفحه نمایش XS MAX

 

اگر چه در ساخت آیفون XS MAX از برترین تکنولوژی استفاده شده , صفحه نمایش 6.5 اینچی بسیار کم ضخامت آن بدون شک بهترین ویژگی آن به شمار می آید . اگر به صورت تصادفی صفحه ی نمایش گوشی شما در هم شکست  به سرعت به نزدیک ترین مغازه ی ایران سرویس  مراجعه کنید . در ایران سرویس  متخصصان ما با تجربه و مهارت کافی صفحه نمایش آیفون شما را تعمیر می کنند و آن را به همراه یک ضمانت نامه به شما تحویل می دهند . علاوه بر این به عنوان مرکز نصب محافظ های غیر قابل رویت ما می توانیم برای محافظت از آیفون  XS MAXشما از آسیب های احتمالی آینده یک محافظ شیشه ای حرارتی روی آن نصب کنیم .

تعمیر آسیب های ناشی از تماس با آب آیفون XS MAX

 

در حالی که مقاومت آیفون XS MAX در برابر آب IP68 است , اما به طور کامل ضد آب نیست . مقاومت هر وسیله ای در برابر آب در طول زمان به مرور کم می شود و کیفیت مواد به کار برده شده در آن طی فرسودگی طبیعی کاهش میابد .

اگر آیفون  XS MAX شما تصادفی در آب افتاده باشد به یکی از مغازه های خدمات تعمیر ایران سرویس مراجعه کنید تا متخصصان تعمیر آسیب های ناشی از تماس با آب آیفون شما را تعمیر کنند .
علاوه بر خدمات تعمیر صفحه نمایش و آسیب های ناشی از تماس با آب , ایران  سرویس خدمات متنوع زیادی را برای انواع مشکلاتی که برای آیفون  XS MAX  رخ می دهد دارد . برخی از خدماتی که ایران سرویس ارائه می دهد شامل تعویض اسپیکر ها , تعویض دوربین ,تعویض باتری , بازیابی اطلاعات , جابجایی اطلاعات و موارد دیگر می باشد . به یکی از مراکز خدمات ایران سرویس مراجعه کنید تا اطلاعات بیشتری درباره  خدمات ارائه شده بدست آورید و همچنین به طور رایگان آیفون خود را ارزیابی کنید .

در صورت نیاز به تعمیر گوشی آیفون خود، می توانید از مشاوره رایگان مجموعه بهره بگیرید