تعمیر آیفون XS

اگر شما دارای یک گوشی آیفون XS هستید دارای یک سرویس خدمات مطمئن می باشید که باعث آسودگی خاطر شماست .

بخش ها , ابزار ها و تجربه های  زیادی وجود دارد که به راحتی این کار ها را به هنگامی که گوشی آیفون XS شما نیاز به تعمیر دارد از تعمیر صفحه ی مانیتور آن گرفته تا عوض کردن باتری آن ایران سرویس به راحتی و به سرعت انجام دهد . همچنین شما می توانید گوشی آیفونXS  خود را به ایران سرویس بفروشید یا آن را با یکی از وسایل کار کرده ی موجود تعویض کنید .

در سپتامبر سال 2018 آیفون  XS با تکنولوژی های بسیار جدید مانند super Retina , تراشه ی الکتریکی A12 ,قابلیت دو سیم کارت , دو دوربین ,سیستم لمسی 3D و بسیاری از تکنولوژی های دیگر عرضه شد . شما می توانید از تمام امکاناتی که در آیفون XS شما وجود دارد استفاده کنید و نگران آسیب هایی که به آن وارد می شود نباشید چرا که ایران سرویس خدمات زیادی را در این زمینه به شما ارائه می دهد .

تعمیر صفحه تصویر آیفون Xs

صفحه نمایش 5.8 اینچی HDR  به  این محصول بسیار افزوده است . صفحه ی نمایش آیفون  XS با 458 ppi تجربه ی یک تصویر سینمایی را به شما می دهد , چه شما در حال عکس گرفتن باشید ,چه در حال تماشایی فیلم و حتی فرستادن پیام . اگر صفحه ی آیفون Xs   شما دارای شکستگی یا ترک است , به یکی از مراکز خدمات ایران سرویس مراجعه کنید تا در آنجا تعمیر شود و به شرایط اولیه ی خود بازگردد . در حالی که متخصصان ما در حال تعمیر آیفون  XS شما هستند  نگاهی به انواع محافظ های حرارتی و کیس های حفاظتی  ایران سرویس بیندازید تا بتوانید از خطرات احتمالی که ممکن است در آینده برای آیفون شما پیش بیاید جلوگیری کنید .

تعمیر آسیب های ناشی از تماس با آب آیفون XS

در حالی که مقاومت آیفون XS  در برابر آب IP68 است , اما به طور کامل ضد آب نیست . اگر آیفون  XS  شما بیش از 30 دقیقه زیر دو متر آب مانده باشد و یا اگر بر اثر فرسودگی طبیعی مقاومت آن کاهش یافته باشد , احتمال آسیب ناشی از تماس با آب وجود دارد .البته جای هیچ نگرانی وجود ندارد . اگر آیفون شما از طریق آب آسیب دید به یکی از مراکز خدمات ایران سرویس سکه در نزدیکی شماست مراجعه کنید . در آنجا متخصصان ما قادر به باز کردن آیفون شما , خشک کردن آن و در صورت آسیب دیدگی هر قطعه قادر به تعویض آن با یک قطعه ی مادام العمر می باشند و پس از تعمیر آن را امتحان می کنند تا از تعمیر شدن آن مطمئن شوند .

علاوه بر خدمات تعمیر صفحه ی نمایش و آسیب های ناشی از تماس با

آب, ایران سرویس خدمات دیگری را برای رفع مشکلات این آیفون ارائه می  دهد . از جمله این خدمات تعمیر پیچیده شدن صدا , دوربین شکسته , باتری با عمر کم و مشکلات نرم افزاری می باشد .

در صورت نیاز به تعمیر گوشی آیفون خود، می توانید از مشاوره رایگان مجموعه بهره بگیرید