تعمیر آیفون 6s

خدمات تعمیر آیفون 6s

اگر شما دارای یک آیفون 6s هستید, دارای یک سرویس خدمات مطمئن می باشید که باعث آسودگی خاطر شماست . بخش ها , ابزار ها و تجربه های  زیادی وجود دارد که به راحتی این کار ها را به هنگامی که گوشی آیفون  6sشما نیاز به تعمیر دارد از تعمیر صفحه ی مانیتور آن گرفته تا عوض کردن باتری آن ایران سرویس به راحتی و به سرعت انجام میدهد . همچنین شما می توانید گوشی آیفون6s  خود  را به ایران سرویس بفروشید و یا آن را با یکی از وسایل کار کرده ی موجود تعویض کنید .

 در سپتامبر سال 2015 کمپانی اپل آیفون 6s , پیشرفته ترین آیفون  خود را با تمام امکانات  و ویژگی هایی مانند لمس  3D , امنیت بالا, دوربین با تکنولوژی پیشرفته و تراشه ی 64-bit A9 را به بازار عرضه کرد .

تعمیر صفحه نمایش آیفون 6s

 

آیفون 6s  با پیشرفته ترین تکنولوژی و به روز ترین طراحی  و بدنه ی آلومینیوم 7000 و مقاوم ترین شیشه ی پوشاننده ی صفحه ی نمایش  بسیار مقاوم تر از نسل های قدیمی تر گوشی های هوشمند می باشد . با این حال اتفاق هر لحظه ممکن است رخ دهد . در صورت شکسته شدن یا ترک برداشتن صفحه نمایش آیفون 6s خود نیازی به تعویض گوشی آیفون خود نخواهید داشت . کافیست به یکی از مراکز خدمات ایران سرویس مراجعه کنید . در این مراکز تکنسین های ما در تعمیر صفحه نمایش های آسیب دیده تخصص کافی دارند .

تعمیر آسیب های ناشی از تماس با آب آیفون 6s

 

اگر آیفون 6s  شما با آب تماس داشته باشد ممکن است عملکرد آن را مختل کند . اگر گوشی آیفون شما تصادفی به داخل آب افتاد؛ آن را خاموش کرده و هر چه سریع تر به یکی از مراکز ایران سرویس مراجعه کنید.

اگر به مرور خشک شود باعث می شود مادر بورد آسیب ببیند. متخصصان ما در این مراکز قطعات داخلی آیفون را با مواد پاک کننده فرا صوتی و الکل ایزوپروپیل و هیدرو کربن ها تمیز می کنند و بعد از هرگونه گرد و غبار باقی مانده را پاک می کنند. از آن جای که پروسه ی این کار کمی پیچیده است باید حتما توسط متخصّصانی که دانش کافی دارند انجام شود . بنابراین در این شرایط به یکی از مراکز ایران سرویس مراجعه کرده تا در کمترین زمان و با بهترین کیفیت آیفون 6s شما مانند روز اول شود .

در صورت نیاز به تعمیر گوشی آیفون خود، می توانید از مشاوره رایگان مجموعه بهره بگیرید