blackberry-logo-without-825x350

نمایندگی بلک بری
نمایندگی رسمی تعمیرات

تلفن: 66030825 – 66098417 – شنبه تا چهارشنبه 9 الی 19:30 – 5شنبه ها 9 الی 17:30آدرس: خیابان آزادی ، خیابان بهبودی – نرسیده به نصرت ، جنب بانک سپه – پلاک 145 ، طبقه 3 واحد 7 ، ساختمان بنیامین – (مجهزبه آسانسور و پارکینگ)
شرکت کانادایی بلک بری تولید کننده گوشی‌های تلفن همراه هوشمند با نام بلک‌بری در سال ۱۹۸۴ در شهر واترلو توسط دو دانشجوی مهندسی تاسیس شد.

شرکت تجهیزات مخابراتی بلک بری (BlackBerry) تا قبل از 4 فوریه 2013 با نام ریسرچ این موشن (Research In Motion:RIM) شناخته می‌شد.

تولیدات این شرکت بر روی تکنولوژی بی‌سیم تمرکز داشت که شامل پیجرها و مودم‌های وایرلس می‌شد. اولین گوشی تلفن بلک‌بری با قابلیت ارسال ایمیل و پیج‌کردن بدون صدا در سال 1998 ارائه شد. نام بلک‌بری از شباهت دکمه‌های کیبورد این تلفن‌ها به میوه بلک‌بری یا همان توت سیاه الهام گرفته شده است.

این شرکت شبکه کدگذاری بسیار امنی برای ارسال اطلاعات از طریق موبایل‌های بلک‌بری طراحی کرد. به‌طوری‌که وقتی از یک گوشی بلک‌بری ایمیل یا پیام فوری برای گوشی دیگر فرستاده شود، ابتدا اطلاعات داخل گوشی کدگذاری شده و سپس به یکی از دو سرور شرکت در انگلیس یا کانادا منتقل می‌شود. کدهای اطلاعات در سرور شکسته می‌شوند و دوباره به صورت رمز به گوشی مقصد ارسال می‌گردند.

logo
blackberry-z10-mob

گوشی بلک بری سری Z

mob

گوشی بلک بری سری اندروید

q-series-mobile

گوشی بلک بری سری Q

تخصص در تعمیرات
تجربه در تعمیرات
دقت در تعمیر
سرعت در تعمیر
امانت داری مطمأن
گارانتی طلایی خدمات

گارانتی طلایی

تضمین کیفیت

تعمیرات موبایل بلک بری

تعمیرات موبایل بلک بری بر اساس آخرین متد های نوین علمی در نمایندگی رسمی بلک بری صورت می گیرد . برای تعمیر موبایل بایستی در کلاس های مربوطه شرکت کرد و جدید ترین متدها را فرا گرفت و به همراه آن دانش الکترونیکی را به میزان لازم گسترش داد. ایرادات و نواقصی که برای تلفن های همراه رخ می دهد  به دو گروه نرم ‌افزاری و سخت ‌افزاری تقسیم می ‌شوند.

برای تعمیرات نرم ‌افزاری گوشی های تلفن همراه بلک بری روش های راحت و ساده ای وجود دارد. اما برای تعمیرات سخت ‌افزاری گوشی های تلفن همراه بلک بری نیاز به کمی دقت و البته احتیاط می باشد .به این دلیل بایستی از تخصص لازم برخوردار بود و به دانش الکترونیکی اشراف کامل داشت. در مجموع به علت پیشرفته شدن تجهیزات تلفن های همراه کار کردن با آنها هم نیاز به تخصص بیشتری دارد.

در بعضی مواقع دیده شده است زمانی که تعمیرات سخت افزار به دست افراد ناشی صورت گرفته باعث خرابی بخش دیگر دستگاه هم شده است.

به همین خاطر تعمیرات موبایل بلک بری بایستی به دست تکنسین های زبده تعمیرات انجام شود. این مرکز برای جذب کارشناسان متخصص خود همه توان خود را به خدمت گرفته، تا بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه نماید.

در هنگام  تحویل دستگاه به این نمایندگی کلیه قطعات جانبی دستگاه مثل کارت حافظه و باتری به مشتری داده می شود تا اطلاعات خصوصی او محفوظ بماند. در این نمایندگی حفظ برقراری امنیت اطلاعات مشتری در اولویت است و جلب رضایت او اولین و مهم ترین هدف این مجموعه می باشد.

نمایندگی تعمیرات بلک بری ، تعمیر موبایل و گوشی

نمایندگی تعمیرات موبایل بلک بری برای جلب رضایت مشتریان و در راستای ارائه ی بهترین خدمات فعالیت خود را طبق استفاده از به روز ترین و درجه یک ترین تجهیزات انجام می دهد . گفتنی است ، این ابزارآلات تعمیر از سوی زبده ترین کارشناسان آماده و خریداری شده است. یادآور می شویم نمایندگی تعمیرات موبایل بلک بری با ورود ابزارآلات مدرن تلاش در خریداری و مجهز نمودن کارگاه های فنی خود به تجهیزات درجه یک دارد .

از همین حیث تکنسین های این نمایندگی با استفاده از به روزترین تجهیزات، مطلوب ترین خدمات ریکاوری را ارائه می نمایند.