برای ارسال سفارش تعمیر رایگان لپ تاپ اینجا را کلیک کنید

تعمیر لپ تاپ تمامی برند ها پذیرفته می شود (سونی،لنوو،ایسوس،ایسر و …)

نمایندگی سونی در ایران – تعمیر لپ تاپ

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ سونی

یکی از برندهای معروف ومطرح در لپ تاپ ها سری سونی میباشد در این مدل لپ تاپ ها در اندازه وابعاد مختلفی به بازار عرضه شده است  اگر بخواهیم سری لپ تاپ سونی را از نظر سخت افزاری ونرم افزاری وشکل ظاهری تقسیم بندی کنیم  به چند بخش تقسیم میشود.

تقسیم بندی لپ تاپ سونی

قسمت سخت افزاری لپ تاپ سونی

اگر بخواهیم سخت افزار لپ تاب سونی را تشریح کنییم بی شک یکی از با کیفیت ترین تکنواوژیهای مدرن در صنعت لپ تاپ ها برند سونی میباشد  بلوک دیاگرام و چیدمان سخت افزاری آن طوری  انجام شده است که در زمانهای بسیار طولانی میتواند در حالت روشن به کارکرد خود بدون اینکه CPU و دیگر قسمتهای آن داغ شود به کار طبیعی خود ادامه دهد وبدون هنگ  سخت افزاری تا زمانهای زیاد روشن بماند.

قسمت CD یا DVDرام آن با کیقیت بسیار بالایی ساخته شده ولنز آن قادر است سی دی و دی وی دی های بی کیفیت را به راحتی باز کند وهیچگونه آلارمی در باز کردن ندارد .ضمنا” انواع مختلف پورتها در برندهای سونی شامل سوکتهای ,USB ,MINI USB پورت LAN وپورت مختلف دوربین وپورت سریال و در مدلهای خاص پورتهای دیگری تعبیه شده است.کیفیت شارژر لپ تاپ سونی طوری  طراحی شده است که تایم زیادی از انرژی برق را در خود ذخیره میکند ودرقسمت ورودی برق AC از فیلترها ونویزگیرها مختلفی تعبیه شده است تا نوسان برق به شارژر ولپ تاپ آسیب نمیرساند. در قسمت خروجی لپ تاپ یک ولتاژDC بدون ریپل ونویزی ساخته شده ویک ولتاژ دقیق و بدون هیچ نوسانی
برق DC را منتقل به ورودی لپ تاپ سونی میکند.

قسمت نرم افزاری لپ تاپ سونی

شامل نرم افزار ونصب ویندوز به روی  این مدل لپ تاپ است  اشاره میکنیم. نرم افزار اورجینال ویندوز ی که بروی این برند نصب میشود قابلیت آپدیت شدن را دارد.ویندوز های مختلفی از جمله XP ,SEVEN.EIGHT… به صورت اورجینال روی این مدل لپ تاپ ها نصب میشودتفاوت  این برندها با برندهای دیگر  در این است که هنگ نرم افزاری در آن خیلی پایین است زیرا ترکیب نرم افزار وسخت افزاراین برند که باهم ادغام شده کیفیت آنرا بسیار بالا برده است.

قسمت فیزیکی وجنس بدنه لپ تاپ سونی

شامل جنس بنه این برند معروف است  وزن سبک وزیبایی شکل ظاهری آن است که لپ تاپ سونی را با دیگر برندها متمایز ساخته است  اندازه وابعاد این مدل لپ تاپ ها با توجه به سلایق در رنگها واندازه های متفاوت به بازار عرضه شده است.

تعمیر لپ تاپ

 

استحکام وعدم نفوذ آب ووزن لپ تاپ سونی

استحکام وضدآب بودن این مدل لپ تاپ ها (برند سونی) به دو صورت صنعتی وخانگی به بازار عرضه شده است .صنعتی بون این برند باعث شده که از نفوذ گرد وغبار وضربه به این مدل لپ تاپ سونی جلوگیری بعمل آید شکل ظاهری آن کمی ضخیم تر وبدنه آن مستحکم تر طراحی وساخته شده است بنابراین در کارخانجات صنعتی از این مدل استفاده میشود.اصولا” جهت تعمیر این مدل لپ تاپ ها که به صورت صنعتی به بازار عرضه میشود بایستی به نمایندگی تعمیرات لپ تاپ سونی مراجعه شود.زیرا نمایندگی تعمیرات لپ تاپ سونی هم تجهیزات اورجینال آنرا به راحتی میتواند تهیه وتامین کند وهم متخصصان مربوطه دراین زمینه را دارا میباشد .نمایندگی تعمیرات لپ تاپ سونی اصولا” به این مسله واقف است که تعمیرات نرم افزاری وسخت افزاری با تجهیزات کامل که در اختیار دارد به راحتی میتواند این مدل از لپ تاپ ها ومدلهای شبیه به آنرا تعمیر کند .نمایندگی تعمیرات لپ تاپ سونی این ضمانت را به هموطنان میدهد که با بهترین کیفیت در خدمات دهی به هموطنان وتعهد کاری رضایت مشتریان عزیز را برآورده سازد.

نمایندگی سونی

تعمیرات لپ تاپ می تواند خدمات مناسبی در اختیار هموطنان عزیز ارایه دهد.
تلفن صدای مشتری در نمایندگی تعمیر لپ تاپ سونی آماده  پاسخگویی به هموطنان وهرگونه پیشنهاد وانتقاد میباشد.

درخواست خرید لوازم جانبی به صورت تلفنی انجام میشود و توسط سرویسهای خانگی به منازل مشتریان عزیز انتقال و در اختیار شما عزیزان قرار داده میشود.

یکی از مهمترین وسایل کاربردی در بین افراد تحصیل کرده ویا بعضا عموم مردم لپ تاپ های خانگی میباشد لپ تاپ به دلیل قابل حمل بودن به کامپیوترهای خانگی ترجیح داده میشود ولیکن قیمت بالای آن نسبت به pcهای خانگی توانایی خرید برای عموم مردم کمی دشوار است .

جهت انتخاب یک لپ تاپ با کیفیت وقیمت مناسب ابتدا باید به این مسله فکر کنیم که چه نیازهایی از این وسیله پرطرفدار میخواهیم اگر کاربر نیاز به نقشه کشی ویا کارهای گرافیکی زیادی در زمینه کاری خود لازم دارد بایستی  لپ تاپی را انتخاب کند که گرافیک بالایی داشته باشد تا نیاز کاربر را فراهم کند .دوم :اگر کاربری نیاز به تایپ یا اصول حسابداری در زمینه کاری شخص مورد نظر میباشد بایستی یک لپ تاپ متوسط با CPU وRAMمتوسط با گرافیک پایین استفاده کند بنابراین خرید لپ تاپ متناسب با نیاز شخص مورد نظر بایستی انتخاب شود لذا عموم مردم در خرید لپ تاپ به این نکات اصلا توجهی نمیکنند و فقط به دنبال یک برند مشخصی میگردند  وبه قسمتهای داخلی لپ تاپ که شامل سرعت سی پی یو وحجم رام وگرافیک وهمچنین حجم هارد واز همه مهمتر نوع مادر برد وپورتهایی که ساپرت میکنند توجهی نمیکنند.لذا پیشنهاد میشود جهت خرید لپ تاپ از متخصصان ما جهت خرید وتعمیر بهره لازم رابرده وشرکت همیشه پاسخگو به مشتریان عزیز میباشد وبصورت رایگان تجربیات خود را به مشتریان وهموطنان عزیز انتقال میدهند بنابراین قسمتهای سخت افزاری    لپ تاپ بسیار مهمتر از ظاهر لپ تاپ وابعاد واندازه ان میباشد واز دیگر مواردیکه بایستی در هنگام خرید لپ تاپ بایستی دقت کردوزن لپ تاپ میباشد به دلیل جابجایی این وسیله لپ تاپر را باید انتخاب کرد که وزن قابل قبولی را داشته باشد.

نکته دیگر که حایز اهمیت است بایستی به خدمات پس از فروش لپ تاپ ها توجه ویژه ای کرد داشتن گارانتی مناسب و همچنین وجود قطعات اصلی در مراکز معتبر از دیگر نکات مهم در خرید لپ تاپ میباشد .خوشبختانه شرکت جهت تامین تمامی برندها اقدامات لازم را در تامین قطعات سخت افزاری انجام داده است وبه طور مستقیم از شرکتهای اصلی خرید قطعات سخت افزاریرا در برنامه خود قرارداده است بنابراین تمامی قطعات اصلی در شرکت موجود میباشدومشتریان عزیز هیچگونه نگرانی در تعمیر وتعویض قطعات نبایستی داشته باشند.

ایراد های کلی در لپ تاپ ها

  1. بخش نرم افزاری:
     که عمومیت در همه لپ تاپ ها وPCهای خانگی دارد عموما دراثر استفاده بی رویه از فلش های ویروسی باعث آسیب رساندن به بیس ویندوز میشود بنابراین بعد از نصب ویندوز حتما بایستی از آنتی ویروسهای قوی مثل نود 32 که آپدیت شده است استفاده شود . استفاده از آنتی ویروس عمر ویندوز پایه را به میزان قابل توجهی افزایش میدهد.
  2. بخش سخت افزاری :ایرادهایی که در این بخش معمولا” ایجاد میشود قسمت DVDآن میباشد استفاده از سی دی های بی کیفیت وخط دار وبعضا” کثیف آسیب جدی به لنز  دستگاه وارد میکند .

از دیگر قسمتهایی که دچار مشکل میشود قسمت مانیتور یا پنل لپ تاپ است که در اثر ضربه وتکان های شدید فلت ان دچار آسیب دیدگی میشود قیمت پنل لپ تاپ در صورت آسیب جدی جز قطعات اصلی وگران قیمت لپ تاپ ها میباشد بنابراین در صورت آسب جدی مثل شکستگی ویا خط دار شدن افقی در مانیتور لپ تاپ  بایستی تعویض گردد وقابل احیا و تعمیر نیست وقیمت ان معمولا 70درصد قیمت لپ تاپ میباشد. از دیگر مواردی که معمولا در اثر استفاده نامناسب از لپ تاپ ها میشود پورتهایI USB,HDMوحتی سوکت شارژر لپ تاپ میباشدکه در اثر فشار بیش از حد باعث شکستگی ویا لقی در این پورتها میشود . وبالاخره مهمترین قسمت فیزیکی دستگاه لپ تاپ CPUوهیت سینک وفنی است که مستقیما با سی پی یو در ارتباط است خرابی فن ودرست کارنکردن آن باعث گرم شدن شدید آیسی سی پی یو میشود . و همچنین استفاده از خمیر سیلیکون با کیفیت در این چیپ هاباعث انتقال گرما از چیپ به هیت سینک میشود و عمر CPUرا به میزان قابل توجهی بالا میبرد. بنابراین در هنگام تعمیر لپ تاپ بایستی به مکانهایی مراجعه کرد که نمایندگی تعمیرات وخدمات پس از فروش را در کارنامه خود به یدک کشیده تا ضمانت مناسب و قابل قبولی در ارایه خدمات به مشتزیان عزیز را دارا باشد شرکت با توجه به اینکه تمامی قطعات اصل وبا کیفیت را در مجموعه خود نگهداری میکند لذا مشتریان با خیال آسوده به شرکت مراجعه کرده و دستکاه خود را جهت تعمیر به شرکت واگذار میکنند.

امتیازات نمایندگی تعمیرات لپ تاپ سونی

فروش لوازم جانبی که بصورت اورجینال واصل به متقاضیان عزیز میباشد .فروش شارژر اورجیتال –فروش کیف لپ تاپ .فروش کاور لپ تاپ –فروش موس مخصوص لپ تاپ وغیره میباشد.استفاده از لوازم جانبی که بصورت اورجینال تهیه ودر اختیار هموطنان میشود باعث بالا بردن خدمات نمایندگی تعمیرات لپ تاپ سونی به مشتریان عزیز میباشد.استفاده از شارژر اصل باعث طولانی شدن عمر لپ تاپ میشود بنابراین به مشتریان پیشنهاد اکید داده میشود استفاده از شارژر اورجینال لپ تاپ از نمایندگی فروش و تعمیرات لپ تاپ سونی تهیه وخرید کنند زیرا استفاده از شارژرهای متفرقه با قیمت پایین باعث میشود که ولتاژ با نوسان زیاد وارد لپ تاپ شود وهمین مسله باعث آسیب رساندن به باتری لپ تاپ وقسمت سخت افزاری لپ تاپ که شامل تغذیه مدار میشود میرساند.