نمایندگی تعمیر پرینتر شارپ

نمایندگی پرینتر شارپ در سراسر ایران برای اینکه مشتریان خدماتی متفاوتی را دریافت  کنند و بالاترین میزان رضایت را داشته باشند همیشه به کیفیت و به روز رسانی  خدمات خود پایبند است. به همین جهت کارشناسان تعمیر نمایندگی پرینتر شارپ ، با طی کردن دوره های حرفه ای و تخصصی ، انتخاب شده‌اند و با انواع پرینتر و دستگاه های شارپ چه قدیمی و چه جدید کاملا آشنا بوده و تسلط دارند.

در نمایندگی پرینتر شارپ برای تعمیرات هر نوعی از پرینتر یک واحدی مجزا افتتاح شده است. هیئت مدیره نمایندگی پرینتر شارپ در سراسر ایران مدرترین ابزارآلات و دستگاه ها را  در دسترس متخصصین و مهندسان خود قرار داده است تا بتوانند با بالاترین دقت و کیفیت در زمانی کوتاه برای تعمیر انواع پرینتر های شارپ در نمایندگی پرینتر شارپ به مشتریان گرامی انجام وظیفه کنند.

مجموعه ی نمایندگی پرینتر شارپ با دارا بودن تجهیزات مدرن و جدید ترین تکنولوژی های حال حاضر در بازار بین المللی برای تعمیرات پرینتر، به عنوان کارآمد ترین و بهترین مجموعه در بخش تعمیر و فروش  پرینتر های شارپ در سراسر ایران مشهور شده است.

امتیازات نمایندگی پرینتر شارپ چیست؟

  • دسترسی سریع از بهترین ویژگی های نمایندگی پرینتر شارپ می باشد

نمایندگی پرینتر شارپ خدمات فروش و پس از فروش را برای صرفه جویی شما در وقت و هزینه تان به دو شیوه ی سرویس در نمایندگی و سرویس در محل مشتری انجام می دهد. چنانچه مشتری مایل به تعمیرات  پرینتر در محل خود باشد میتواند از خدمات اینترنتی، تلفنی و یا حضور کارشناس در محل بهره ببرد.

  • نمایندگی پرینتر شارپ همواره بر میزان مهارت کارشناس هایش نظارت دارد

کارشناسان تعمیر نمایندگی پرینتر شارپ، الزاما باید در دوره‌های تخصصی  شارپ که در ایران و سایر نقاط دنیا که هرچند ماه یکبار برای به‌روز رسانی مهارت‌ها در تعمیر و تولید دستگاه های پرینتر شارپ و سایر محصولات شارپ برگزار می شوند شرکت کنند.

  • ارائه خدمات به صورت شبانه روزی و 24 ساعته

مجموعه نمایندگی پرینتر شارپ در ایران، بوسیله کارکنان ارتباط با مشتریان خود در سرتاسر کشور آماده عرضه ی تمامی خدمات از جمله فروش و خدمات پس از فروش از طریق حضوری و یا غیر حضوری (تلفنی و اینترنتی)  به صورت 24 ساعته می باشد که تمامی این خدمات نیز زیر نظر متخصصین نمایندگی پرینتر شارپ و در صورت لزوم مدیریت نمایندگی پرینتر شارپ می باشند.

  • نمایندگی پرینتر شارپ در واحد های تخصصی و مجزا خدمات عرضه می کند

نمایندگی پرینتر شارپ در سراسر ایران با اعتماد به علم و دانش متخصص های زبده و مجرب خود می کوشد تا بهترین خدمات را برای پشتیبانی انواع پرینترهای شارپ هم در زمینه سخت افزار و هم در زمینه ی نرم افزار در بخش های مجزا و مرتبط ارائه بدهد.

انواع پرینتر های شارپ و رایج ترین خرابی آنها

  • پرینتر لیزری شارپ

پرینتر های لیزری شارپ برای تثبیت جوهر بر روی کاغذ از پرتو های لیزری بهره می برد. پرینترهای لیزری به دو نوع سیاه سفید و رنگی تقسیم می‌شوند، از رایج ترین خرابی هایی که کارشناس های نمایندگی پرینتر شارپ ذکر کرده اند گیر کردن کاغذ درون پرینتر،  مچاله شدن کاغذ درون پرینتر، چروک شدن کاغذ هنگام خروج از پرینتر و اختلال در کارتریج ها هستند.

  • پرینتر ماتریس سوزنی

پرینترهای ماتریس سوزنی از نظر کیفیت چاپ وابسته به هد پرینت های ۹ یا ۲۴ اینچی متغییر هستند. هرچه در هر اینچ سوزن بیشتری قرار بگیرد، کیفیت چاپ بالاتر می رود. معمولا” پرینترهای ماتریس سوزنی از بیشترین وضوح در چاپ برخوردارند، پرینتر های سوزنی عموما دچار مشکلاتی مانند گیر کردن و مچاله شدن کاغذ درون پرینتر و ایجاد اشکال و اختلال در سوزن پرینتر می شوند که به سادگی توسط نمایندگی پرینتر شارپ در مدتی کوتاه برطرف می شوند.

  • پرینتر جوهر افشان

پرینترهای جوهر افشان به شکل نقطه های ریز و کوچک جوهر را بر روی ورقه کاغذ می پاشند. که تصاویر رنگی و سیاه سفید را بر روی کاغذ پدید می آورد. پرینتر های جوهر افشان عموما خرابی هایی چون ایجاد خطوط اضافه بر روی کاغذ، کثیف شدن و خرابی سوزن جوهر پاش و کشیده شدن و بی کیفیت شدن حروف روی کاغذ دارند.

  • پرینتر تماسی

پرینتر های تماسی با انتقال حرارت بین هد دستگاه و ریبون عمل می کنند. مقاومت های کوچکی با تولید حرارت درهنگام فشردن هد به ریبون،  جوهر را از ریبون به کاغذ منتقل می کند. ریبون در تماس با یک سطحی منعطف قرار گرفته و پرینتی را با تماس مستقیم با سطح و با کیفیت بالا به چاپ می رساند. از جمله مشکلات و خرابی این دسته از پرینتر ها می توان به گیر کردن هد و ایجاد اختلال در ریبون اشاره نمود.

  • پرینتر غیر تماسی

در این شیوه چاپ معمولا از انواع روش های انعکاسی، عکاسی، مرکب های پودری یا مایع که مخصوص همان روش پرینتر است استفاده می شود. از جمله مشکلات و خرابی آن می توان به  اختلال در رنگ مرکب ها و جا به جایی و ایجاد خطوط اضافه در هنگام پاشیدن رنگ اشاره کرد.