نرم افزار تبلت

سسیستم اندروید امروزه پیشرفت بسیار بالایی را داشته و میتوان گفت که اکثریت مردم به اندروید نیز تمایل دارند و به همین منظور امروزه تمام گوشی ها و تبلت ها دارای سیستم عامل اندروید میباشند . امروزه تبلت ها اندروید شده اند که نرم افزارهای بسیاری برای این سیستم عامل ارائه گشته که شما با آموزش نرم افزارهای تبلت ،قابلیت و امکانات بسیاری رابه تبلت خود نیز اضافه نمایید. حال برخی از نرم افزارهایی را که کاربردی میباشند و ترجیح بر این است که روی تبلت خود نصب کنید را برای شما اورده ایم.

اموزش نرم افزاری برای حل مسایل پیچیده ریاضی

این موضوع از قدیم از دغدغه محصلان به شمار می رفته که آیا پاسخ به دست آمده صحیح میباشد یا خیر . در گذشته دانش اموزان از کتاب های راهنما برای حل مسائل کمک میگرفتند در حالی که اموزه شما میتوانید با داشتن یک تبلت این راهنما را در هر زمانی همراه خود داشته باشید . mathway یک نرم افزاری است که قتدر به حل مسایل سخت و دشوار میباشد و بسیار کاربردی میباشد.

نرم افزار دیگر به نام camscanner به شما کمک مینماید که تبلت خود را به یک اسکنر نیز تبدیل نمایید که به کمک آن قادر خواهید بود با تبلت خود توسط این نرم افزار اسناد را به فایلهای pdf و یا jpg نیز تبدیل نمایید.

همچنین نرم افزارهای دیگری که روی تبلت میتوانید نصب کنید این است که میتوانید 74 کانال را روی تبلت خود داشته باشید که همان سیمای همراه یباشد و بسیاری از نرم افزارهای دیگر که میتوانید با اموزش نصب آنها روی تبلت و یا گوشی از آن نیز استفاده کنید.