logo

نمایندگی توشیبا
نمایندگی رسمی تعمیرات

تلفن: 66030825 – 66098417 – شنبه تا چهارشنبه 9 الی 19:30 – 5شنبه ها 9 الی 17:30آدرس: خیابان آزادی ، خیابان بهبودی – نرسیده به نصرت ، جنب بانک سپه – پلاک 145 ، طبقه 3 واحد 7 ، ساختمان بنیامین – (مجهزبه آسانسور و پارکینگ)

گر به گذشته 135 ساله ی توشیبا نگاهی کنیم هنوز هم میتوان تاثیر سازندگان آن را در نوآوری های امروزی مشاهده کرد . تعهد آنها در نوآوری از بخش های اساسی و سازنده شرکت می باشد. در سال 1985 توشیبا اولین نوت بوک استاندارد صنعتی دنیا را تولید کرد.
Toshiba First Laptop

این وسیله انقلابی بزرگ در کسب و کار و محاسبات ایجاد کرد و باعث شد حرفه ای ها و مدیران از کار با کامپیوترهای بزرگ در محل کار منصرف شوند. این نوآوری باعث رشد فوق العاده در دستگاه های همراه و تغییر اساسی در شیوه کار و بازی شد .
توشیبا یک تولید کننده متفاوت و پیشرو در جهان، همچنین ارائه دهنده راه حل ها و فروشنده محصولات الکتریکی و الکترونیکی می باشد.
Toshiba Leading Innovation

گروه توشیبا نوآوری و خلاقیت را برای طیف گسترده ای از کسب و کار به ارمغان می آورند :

محصولات دیجیتالی شامل : تلویزیون های LCD، رایانه های شخصی (لپ تاپ).

وسایل الکترونیکی شامل : نیم رساناها ، محصولات ذخیره سازی.

سیستم های زیرساخت صنعتی و اجتماعی شامل : سیستم های تولیدبرق، سیستم های پزشکی ،پله برقی ،آسانسور و لوازم خانگی.

توشیبا در سال 1875 تاسیس شد و در حال حاضر به عنوان یک شبکه جهانی با بیش از 590 شرکت تلفیقی و 206000 کارمند در سراسرجهان و فروش سالانه بیش از 5.8 تریلیون ین فعالیت می کند.

old_toshiba_logo
monitor

مانیتور توشیبا

phone-lenovo

تبلت توشیبا

tv-toshiba

تلویزیون توشیبا

laptop

لپ تاپ توشیبا

printer

پرینتر توشیبا

hard-disk

هارد توشیبا

تخصص در تعمیرات
تجربه در تعمیرات
دقت در تعمیر
سرعت در تعمیر
امانت داری مطمأن
گارانتی طلایی خدمات

گارانتی طلایی

تضمین کیفیت

مدیریت نمایندگی تعمیرات توشیبا به علت ایمان به توانایی و حرفه ای بودن کادر فنی خود، تمامی خدمات انجام شده از سوی تکنسین های این مرکز را در بخش تعمیرات توشیبا گارانتی و ضمانت می نماید. نمایندگی توشیبا با رعایت استانداردهای بین المللی برآن است تا سطح کیفی خدمات خود را گسترش داده و هر روز بر کیفیت خدمات خویش اضافه نماید.

بر اساس همین اهداف تعریف شده، تکنسین های فعال در این مجموعه از مجهز ترین ابزارآلات تخصصی که به وسیله گروهی از کارشناسان فنی تهیه شده است، بهره‌مند شده‌اند. تیم فنی و مهندسی نمایندگی توشیبا بر آن است تا کلیه خدمات ارائه شده در این نمایندگی را هرچه بیشتر به قوانین و استانداردهای بین المللی نزدیک‌تر نمایند.

نمایندگی توشیبا، تعمیر تلویزیون و پرینتر توشیبا

تعمیرات تلویزیون توشیبا

تعمیرات تلویزیون توشیبا در این نمایندگی با برخورداری از بهترین و مجهز ترین ابزارآلات تعمیر و به دست گروهی از توانمند ترین و حرفه ای ترین کارشناسان امر تعمیر صورت می گیرد. نمایندگی تعمیرات تلویزیون توشیبا با مجهز نمودن تکنسین های خویش به قابلیت های پیشرفتۀ تعمیر موفق گشته خود را به عنوان یکی از نمایندگی های پیشرو در این حیطه مطرح نماید.

خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات تلویزیون تنها مربوط به یک مدل دستگاه نیست و کلیه تلویزیون های توشیبا را شامل می شود.

کلیه سرویس‌های تعمیرات تلویزیون توشیبا که در این نمایندگی انجام می شود بر اساس اصول و استانداردهای بین المللی مطرح شده از جانب شرکت‌ سازنده می باشد.

به منظور تعمیرات تلویزیون توشیبا در نمایندگی آن، در مرحله نخست متخصصان ، محصول و قطعات آن را با دقت بازرسی می کنند. زمانی که نوع مسئله و علت آن معلوم شد، بهترین روش تعمیر آن محصول انتخاب شده و انجام می شود.

مواردی مانند قطع شدن ناگهانی تصویر، پاک شدن تنظیمات تلویزیون پس از خاموش شدن، قطع و وصل شدن پیاپی تصویر، تیره شدن تمام تصویر یا قسمتی از آن، خاموش شدن دستگاه به طور خود به خود، چشمک زدن چراغ ال ای دی، از بین رفتن تمام تصویر، خاموش شدن ناگهانی تلویزیون، هنگ کردن های پی در پی ، عدم وجود صدا در تلویزیون، کار نکردن پورت های ورودی یا خروجی و … از اساسی ترین مسائلی به حساب می آید که در هنگام تعمیر تلویزیون توشیبا بررسی و تعمیر می شود. اگر هریک از این مشکلات در تلویزیون توشیبا شما اتفاق افتاد ، می توانید با مراجعه به بخش سخت افزار مجموعه از تخصصی ترین خدمات ترمیمی بهره مند شوید.

نمایندگی توشیبا به منظور رسیدن به اهداف مشتری‌مدارانه خود ، گروهی از خبره ترین مهندسان در بخش سخت افزار و نرم افزار محصولات توشیبا را گرد هم آورده است تا با ارائه‌ی عالی در بخش خدمات پس از فروش، کلیه احتیاجات و درخواستهای کاربران این محصول را محقق و مهیا سازد. تمامی متخصصان این مرکز، بعد از گذراندن دوره‌ها و آزمون های تخصصی و حرفه‌ای، گزینش شده‌اند و توانایی برطرف کردن کلیه اختلالات و عیوب به وجود آمده در دستگاه های توشیبا را دارند. همچنین کارشناسان نمایندگی توشیبا باید در دوره‌های آموزشی-تخصصی ملی و بین‌المللی حضور یابند و هر شش ماه به منظور به‌ روز رسانی مهارتها و دانش فنی تعمیرات آنها این دوره ها برگزار می شود. همچنین متخصصان این مرکز به منظور تعمیرات دقیق محصولات از به روزترین تجهیزات تعمیر استفاده می نمایند. این تجهیزات هر شش ماه یکبار مورد بازرسی و معاینه کارشناسان قرار می گیرد تا در صورت لزوم ، قسمت مستهلک و قدیمی آن از این سیستم خارج شده و ابزار تازه ای جایگزین آنها گردند. بهره مندی از این دو مجموعه یعنی «مهندسان زبده و با تجربه» و برخورداری از «تجهیزات» جدید و به روز موجب شده است تا دقیق ترین و بی عیب ترین خدمات در مورد تعمیرات توشیبا در این مرکز به کاربران گرامی ارائه گردد.

تعمیرات تلویزیون توشیبا در این مرکز توسط متخصصانی صورت می گیرد که به سبب تجزیه و واکاوی تعداد زیادی از تلویزیون های توشیبا مناسب ترین روش های عیب یابی و تعمیر را فرا گرفته و توانایی برطرف کردن کلیه اختلالات به وجود آمده در محصولات را دارند. تجزیه و وارسی هر مدل از تلویزیون های توشیبا به تدوین شیوه هایی منجر شده که بیشترین میزان راندمان را در فرآیندهای تعمیر داشته‌اند.

همچنین اگر تعمیرات تلویزیون توشیبا توسط مهندسان خبره و به وسیله تجهیزات تخصصی این بخش انجام شود علاوه بر اینکه صدمات به وجود آمده در دستگاه برطرف می شود ، به علت انجام پاره ای گردگیری ها و عملیات مخصوص در زمان تعمیر، موجب ارتقا کیفیت دستگاه شده و طول عمر مفید آن را بیشتر خواهد کرد.

کاربران گرامی دستگاه های توشیبا به خاطر داشته باشید در صورت بروز هرگونه آسیب و خرابی در این دستگاه ها، تعمیر و واکاوی قطعات آن فقط باید توسط کارشناسان متخصص و در مراکز مجاز انجام گیرد. به دلیل اینکه تعمیرکاران مراکز غیرمجاز، معمولا تعهدی در مقابل تعمیرات ناشیانه که انجام می دهند ندارند و اگر اشتباهی در هنگام تعمیرات توشیبا رخ دهد، خود را ملزم به پاسخگویی نمی‌دانند. در نتیجه اولین عمل به منظور تعمیر محصولات توشیبا حضور در یک مرکز مجاز و معتبر و مراجعه به نمایندگی می باشد. کارشناسان حاضر در نمایندگی توشیبا، دانشِ تخصصی تعمیرات را با شرکت در دوره‌های حرفه‌ای تعمیر و اخذ گواهینامه‌های بین‌المللی بدست آورده اند، به همین دلیل می توان گفت که کادر فنی این مرکز، از معدود مجموعه‌های متخصص در زمینه تعمیر محصولات توشیبا است که توانایی ارائه بیشترین سطح کیفی در حوزه تعمیر این محصولات را دارد.

تعمیرات پرینتر توشیبا

تعمیرات پرینتر توشیبا از دیگر خدمات تخصصی این مرکز به شمار می آید که با برخورداری از بهترین ترین تجهیزات به دو روش «تعمیر در مرکز» و «تعمیر در محل» صورت می گیرد. نمایندگی تعمیرات پرینتر توشیبا با سابقه فراوان در حیطه تعمیرات انواع دستگاه های پرینتر و کپی و به عنوان یکی از زیر گروه های شرکت سخت افزار ایران، کاربران را خاطر جمع می سازد که کلیه خدمات مرتبط با این حوزه با انجام کلیه پارامترهای مطرح شده از جانب کمپانی توشیبا ارائه گردد.

شایان ذکر است مبالغ دریافتی بابت سرویس های تعمیر، طبق نرخنامه مصوب و اعلام شده اتحادیه می باشد. خصویت برتر نمایندگی تعمیر دستگاه پرینتر توشیبا حضور ناظرانی از جانب (شرکت توشیبا) و بررسی سطح کیفی خدماتی است که  از سوی تکنسین ها و پرسنل حاضر در این مجموعه ارائه می گردد. تکنسین های این نمایندگی همه توان و امکانات خویش را به کار گرفته اند تا بهترین خدماتی را که در شان نام توشیبا باشد را به کاربران ارائه نمایند.

موفقیت و پیروزی مرکز تعمیرات توشیبا در گرو متعهد بودن به مواردی است که از هنگام راه اندازی و تأسیس این مرکز انجام شده است . از جمله این موارد عبارتند از: تعهد مرکز تعمیرات چاپگر توشیبا به ضمانت و گارانتی کلیه خدمات ارائه شده، بهره گیری از به روز ترین وسایل تعمیر و ترمیم، حضور و همکاری با تعدادی از متخصص‌ترین و خبره ترین مهندسان جوان کشور، بهبود و ارتقاء فضای کاری در بین کارکنان ، اجرا و انجام ضوابط و استانداردهای روز دنیا، اجرای اصل مشتری‌مداری و تعهد به آن و…

خدمات واحد تعمیرات چاپگر توشیبا

 • بروز رسانی وسایل و کیت های چاپگر در صورت ارائه از سمت کمپانی های سازنده به منظور برطرف کردن مشکلات احتمالی و بهره مندی از تمام امکانات دستگاه چاپگر
 • مشاوره و راهنمایی مصرف کنندگان در ارتباط با عملکرد دستگاه های چاپگر ، نگهداری آنها و سرویس های زمانبندی شده دوره ای
 • حذف و نصب دوباره نرم افزار درایور چاپگر به منظور رفع مشکلات موجود و سازگاری بیشتر با سیستم عامل
 • گرد زدایی ، روغن کاری و کالیبراسیون قطعات مکانیکی به منظور عملکرد بهتر چاپگر و نگهداری آن و همچنین جلوگیری از ازکارافتادگی آن
 • شارژ مواد مصرفی چاپگرها از توسط تونر ، جوهر و یا تانک های افزایش حجم جوهر
 • آنالیز کارکرد تجهیزات به منظور بررسی عملکرد قطعات چاپگر
 • ترمیم کابل ها و بقیه اتصالات در هنگام خرابی و قطع شدن
 • بررسی اسناد فنی چاپگر ها از جمله الگوهای استفاده کاربری ، نمودار ها و شماتیک ها جهت نگهداری بهینه چاپگر ها
 • بروز رسانی Firmware چاپگر ها جهت اصلاح عیب های اختلالی چاپگر ها
 • تعمیرات تمامی قطعات مکانیکی و الکترونیکی چاپگر های جوهرافشان ، لیزری ، سوزنی و حرارتی
 • سرویس تخصصی کلیه قطعات چاپگر به منظور عملکرد بهتر دستگاه و کم شدن استهلاک قطعات
 • تعمیرات و تعویض قطعات مصرفی چاپگرها به منظور کاهش هزینه مصرفی
 • نصب و تنظیمات تجهیزات جانبی جدید از جمله نرم افزار درایور و ماژول های جانبی چاپگر
 • انجام آزمایشات جامع جهت تست تمامی قطعات و عملکرد آنها در چاپگر
 • نصب و تنظیمات تجهیزات جانبی جدید از جمله نرم افزار درایور و ماژول های جانبی چاپگر
 • ارائه گزارش در خصوص صحت عملکرد و کارکرد تجهیزات و جزئیات مربوط به چاپگر
 • تنظیم ، کنترل و کالیبراسیون تجهیزات با توجه به مشخصات آنها
 • جداسازی تمام اجزاء مکانیکی چاپگر به منظور مشخص شدن قطعات معیوب و تعمیرات آنها با استفاده از ابزار دستی و برقی
 • تست محتوایی و پایه ای اختلالات جهت تشخیص شکستگی های برد الکترونیکی به وسیله اسیلوسکوپ ، سیگنال ساز ، آمپرسنج ، ولت متر و نرم افزارهای عیب یابی تخصصی

متخصصین نمایندگی توشیبا، بعد از سپری کردن دوره های فوق تخصصی و بین المللی تعمیرات توشیبا در این مرکز شروع به فعالیت کرده اند. همچنین این کارشناسان باید در دوره هایی که به منظور بروز رسانی اطلاعات و بهره مندی از دانش روز برگزار می شود شرکت کنند .

تعمیرات پرینتر توشیبا در نمایندگی توشیبا شامل انواع متفاوت این برند می شود. تعمیرات کلیه مدلهای پرینتر توشیبا شامل جوهری، لیزری و … در نمایندگی توشیبا به طور تخصصی صورت می گیرد. شما کاربران گرامی می توانید در زمان بروز هر گونه نقص تخصصی و غیرتخصصی با واحد تعمیرات پرینتر توشیبا این مرکز تماس گرفته و خواستار راهنمایی و مشاوره از کارشناسان این مرکز باشید. کارشناسان ما در مرکز تعمیرات پرینتر توشیبا علاوه بر برطرف کردن تمامی نقص ها و اشکالات به وجود آمده در دستگاه، به سبب انجام بعضی گردگیری ها و تنظیمات مخصوص در زمان تعمیر، کیفیت اولیه دستگاه را بازخواهند یافت و به دستگاه شما عمر مجدد خواهند بخشید. از دیگر خصوصیات بااهمیت مرکز تعمیرات پرینتر توشیبا بهره گیری از وسایل و تجهیزات جدید در تعمیرات می باشد که علاوه بر تسریع در روند تعمیرات ، انجام تعمیرات با کیفیت بالا را موجب می شود. واحد تعمیرات پرینتر توشیبا، تعمیرات پرینتر شما را در کوتاهترین زمان و به وسیله تجهیزات جدید انجام خواهند داد.