شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 صبج لغایت 9 شب
  • مرکز ثبت سفارش

    021-66097859/ 021-66030825

  • با ما تماس بگیرید

    66097826 / 66097832 / 66097851

 تعمیر تلویزیون ال جی مدل 56100GI
تعمیر تلویزیون ال جی مدل 56100GI

مدل 56100GI تلویزیون های ال جی  دارای صفحاتی شفاف و امکانات فراوانی می باشد. تلاش شرکت ال جی برای ساخت محصولاتی با این کیفیت برای کاربران  محترم این برند می باشد. کیفیت تصویر این محصول  Full HD می باشد و به علاوه دارای زاویه دید بسیار مناسب و گسترده ای نیز می باشد. ما به منظور تعمیر تلویزیون های ال جی آماده ارائه خدمات با استفاده از افراد متخصص می باشیم.

خدمات تعمیر تلویزیون  عبارتست ازتعویض و ترمیم قطعات. فردی که تعمیر تلویزیون را انجام می دهد باید از قطعه های  سخت افزار و نرم افزار شناخت داشته باشد. برای تعمیر تلویزیون امکان دارد با موارد مختلفی مواجه شویم؛ ما در اینجا چند مورد آنها را ذکر می کنیم.

خرابی مین برد

در صورتی که از کابل های HDMi بدون کیفیت و تقلبی استفاده شود CPU تلویزیون می سوزد و این باعث خراب شدن مین برد خواهد شد.در شرایطی که مین برد خراب شود برای تعمیر تلویزیون باید مین برد را تعویض کرد.

پاک شدن حافظه تلویزیون

در بعضی موارد با این مشکل مواجه می شوید که حافظه تلویزیون شما پاک شده است. برای تعمیر این وضعیت باید آی سی برد آن تعویض شود. در صورتی که با تعویض آی سی مین برد این مشکل از بین نرفت، برای تعمیر تلویزیون خود باید مین برد عوض شود.

بخوانید  تعویض ال سی دی در تعمیر موبایل سامسونگ

خرابی بک لایت تلویزیون

 تعمیرتلویزیون برای خرابی  بک لایت  آن باید تنظیمات آن را درست کرد. این کار حتی در منزل شما هم قابل انجام است . خرابی بک لایت در اکثرا برای اندازه های 42 و 32 ایجاد می گردد.

خرابی برد پاور تلویزیون

در شرایطی که بدون مقدمه تلویزیون شما خاموش می شود و دیگر روشن نمی شود و یا در مواردی بعد از روشن کردن تلویزیون تصویر آن چند ثانیه نمایش داده می شود و بعد کاملا قطع می شود، مشکل از برد پاور آن می باشد. در تعمیر تلویزیون درست کردن برد پاور قابل انجام است و مشکل حادی نخواهد بود.

نمایندگی تعمیرات لنوو (Lenovo) ، تلویزیون تبلت

نمایندگی تعمیرات شارپ،تعمیر تلویزیون و پرینتر

0/5 (0 نقد و بررسی)

ایران سرویس