شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 صبج لغایت 9 شب
  • مرکز ثبت سفارش

    021-66097859/ 021-66030825

  • با ما تماس بگیرید

    66097826 / 66097832 / 66097851

 خدمات تعمیرات پلاتر
خدمات تعمیرات پلاتر

خدمات تعمیرات پلاتر

اگر پلاتر یا پرینتر بزرگ شما شکسته است، ما آن را تعمیر می کنیم. ما پلاترها و پرینترهای بزرگ را در سراسر جهان و از هر نوع سازنده ای سرویس و تعمیر می کنیم. همچنین دستگاه هایی مانند کنون، اچ پی، KIP، OCE، Okidata، اپسون و شارپ را نیز سرویس و تعمیر می کنیم. شما در مورد خدمات تصمیم گرفته که در اینصورت ما به زمان مورد درخواست شما در توافق نامه خدمات پلاتر در سراسر جهان پاسخ می دهیم. خدمات ما بصورت شبانه روزی بوده و به درخواستهای خدماتی شما بلافاصله پاسخ می دهیم. ما از آخرین و پیشرفته ترین نرم افزار برای مدیریت تمام نیازهای خدماتی شما استفاده می کنیم. ما دارای بیش از 3 میلیون دلار موجودی قطعات یدکی برای پشتیبانی از توافقنامه خدمات پلاتر هستیم. قرارداد خدماتی شما می تواند بر اساس شرایط و مشخصات شما ارائه شود.

 

قرارداد نگهداری از پرینتر بزرگ و پلاتر

توافقنامه نگهداری پلاتر ما می تواند بر اساس مشخصات شما نوشته شود. همچنانکه شما این توافقنامه خدمات پرینتر بزرگ در سراسر جهان را طراحی می کنید، ما می توانیم شامل هد چاپ، سخت افزار و کار باشیم. قرارداد نگهداری پلاتر ما می تواند به همان اندازه ای که شما می خواهید فراگیر باشد. ما می توانیم نیازهای تعمیر شما را در توافقنامه نگهداری پلاتر در سراسر جهان و یا بر اساس زمان و مواد ارائه دهیم.

بخوانید  چرا کاغذ نمی تواند با موفقیت بارگذاری شود؟

تیم تکنسین های خدمات میدانی ما دارای مجوز A+ برای ارائه خدمات پلاتر و پرینتر بزرگ از جمله کنون، اچ پی، OCE، KIP، اپسون و شارپ می باشند. اگر پلاتر یا پرینتر بزرگ خراب باشد، ما می توانیم آن را بدون توجه به سازنده در هر نقطه از کشور تعمیر کنیم.

 

خدمات تعمیر

ما می توانیم توافقنامه ملی خدمات پلاتر را برای برآوردن شرایط خدماتی شما سفارشی کنیم این توافقنامه خدمات پلاتر با پیش پرداخت می تواند شامل خدمات پرینتر حرارتی بارکد، خدمات پرینتر، مدیریت خدمات پرینت و مواد مصرفی پرینتر باشد.

نرخ ساعتی توافقنامه خدمات پرینتر بزرگ با پیش پرداخت می تواند با توجه به سرمایه گذاری شما متفاوت باشد.

راهنمای خرید پرینتر مناسب

چرا کاغذ نمی تواند با موفقیت بارگذاری شود؟

5/5 (1 نقد و بررسی)

ایران سرویس