شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 صبج لغایت 9 شب
  • مرکز ثبت سفارش

    021-66097859/ 021-66030825

  • با ما تماس بگیرید

    66097826 / 66097832 / 66097851

 خنک نگه داشتن لپ تاپ
خنک نگه داشتن لپ تاپ

خنک نگه داشتن لپ تاپها

جلوگیری از داغ شدن بیش از اندازه لپ تاپ و یا برطرف کردن آن. از درست کار کردن مکانیزم های خنک کننده لپ تاپ مطمئن شوید. اگر لپ تاپ شما حرارت زیادی دارد و اگر فن آن در فواصل زمانی کوتاه تری شروع به کار می کند، موارد زیر را رعایت کنید.

بررسی پنکه های لپ تاپ

بهترین شیوه جهت مطمئن شدن از کارکرد صحیح پنکه های لپ تاپ شما ، استفاده از یک نرم افزار تشخیص خواهد بود چون پنکه ها در داخل بدنه ماشین قرار گرفته اند و بعضی اوقات باز کردن بدنه یک لپ تاپ ، موجب باطل شدن ضمانت نامه می شود. اگر چنین ابزاری را پیدا نکردید، می توانید ابزار مشابهی را از یک فروشنده قابل اعتماد دیگر تهیه نمائید.

تمیز کردن دریچه های هوا

بیشترلپ تاپ ها از جریان هوا جهت کمک به خنک کردن خود استفاده می کنند.آنها در بخش جلوئی بدنه به منافذ ورودی هوا و در قسمت عقبی بدنه به دریچه های خروجی هوا مجهز هستند. گرد و غبار یا سایر مواد می توانند این دریچه ها را مسدود کرده و جریان هوا را مختل نمایند. احتمالاً آسان ترین راه برای تمیز کردن دریچه ها این است که هوا فشرده را به داخل آنها بدمید. شما می توانید محصولات هوای فشرده را در هر فروشگاه تجهیزات دفتری پیدا کنید. شما همچنین می توانید دریچه ها را با یک پارچه مرطوبی که خیس نباشد،تمیز نمایید.

بخوانید  کاربردهای لپ تاپ

بررسی تنظیمات بایوس لپ تاپ

تنظیمات نرم افزاری که زمان فعال شدن پنکه ها را تنظیم می کند و بلافاصله بعد از درجه حرارتی نزدیک به داغ شدن ،پنکه ها فعال شده و از داغ شدن لپ تاپ جلوگیری می شود.

تعویض هارد دیسک لپ تاپ دل

آداپتور وایرلس لپ تاپ دل D430

0/5 (0 نقد و بررسی)

ایران سرویس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *