شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 صبج لغایت 9 شب
  • مرکز ثبت سفارش

    021-66097859/ 021-66030825

  • با ما تماس بگیرید

    66097826 / 66097832 / 66097851

 چگونه تعمیر کار حرفه ای تلویزیون شویم؟
چگونه تعمیر کار حرفه ای تلویزیون شویم؟

چگونه تعمیر کار حرفه ای تلویزیون شویم؟

تکنسین تعمیرکار جهت تعمیر تلویزیون نیاز به داشتن ابزار کافی و کامل برای رفع مشکلاتی که در انواع تلویزیون میشود میتواند به درستی ایراد را تشخیص داده و اقدام به تعمیر دستگاه بابالاترین سطح کیفیت خدمات دهی کند .در تعمیر تلویزیون هربرندی با برند دیگردر ساختار و اصول تعمیرات متفاوت است .

بنابراین یک تعمیرکارخوب در تعمیر تلویزیون بایستی دانش بالایی در تعمیر انواع برندها از جمله :

سونی –ایکس ویژن –الجی –توشیبا و پاناسونیک –و سایر برندهای چینی  داشته باشد .قدم اول در تعمیر تلویزیون داشتن نقشه هر دستگاه ونحوه سیم کشی اتصالات داخلی  هر تلویزیون  را به صورت کامل در اختیار داشته باشد تا بتواند به راحتی اصول عیب یابی را انجام دهد .در صورت نداشتن نقشه بایستی به صورت تجربی وحالت سعی وخطا نسبت به تعمیر دستگاهها اقدام نماید. البته این روش عیب یابی نمیتواند به صورت صد در صد تکنسین را به جواب سوق دهد که بایستی  با داشتن لوازم کار وداشتن انواع بردهای اورجینال وتجربه بالای تعمیرکار ویا تکنسین  میتواند اقدام به رفع مشکل بپردازد.

تعمیر کار حرفه ای تلویزیون

اصول کار یک تعمیرکار خوب جهت تعمیر تلویزیون بایستی به سه نکته استوار باشد :

اول دانش  وتجربه بالای تکنسین چه از لحاظ تئوری وچه از لحاظ عملی -دوم: داشتن ابزارکامل جهت کار تعمیراتی- سوم:داشتن انواع بردهای تعمیراتی اورجینال وهمچنین برخوردار بودن از انواع قطعات اورجینال جهت تعمیر بردها. این سه نکته به یک تکنسین کمک میکند تا بتواند انواع تلویزیون را با هر برندی تعمیر کند.در تعمیر تلویزیون نوع آلارمها در هر برندی  از دستگاهها متفاوت است .بنابراین در تعمیر تلویزیون بایستی لیستی از آلارمها را برای هرمدل از دستگاهها در اختیار تکنسین وتعمیرکار مجرب قرار گیرد تا بتواند به راحتی ایراد یابی کند. یکی دیگر از نکاتی که قابل ذکر است باز وبسته کردن تلویزیون  درجهت تعمیر تلویزیون نیازمند فضای مناسبی دارد .فضای نامناسب وکوچک بودن محیط تعمیراتی وهمچنین کثیف بودن محیط میتواند کیفیت کار را پایین بیاورد.یکی از نکاتی که جهت تعمیر تلویزیون حائز اهمیت است.

بخوانید  نمایندگی تلویزیون سونی درتهران

تعویض لیکوئید دستگاه میباشد که بایستی از ابزار وتکنولوژی بالایی برخوردار باشیم جهت برداشتن وگذاشتن لیکوئید دستگاه با یستی با دستگاه وکیوم واستفاده از دستکش مخصوصی انجام گردد چرا که برخورد مستقیم دست به لیکوئید دستگاه منجر به لک شدن وپرزگرفتن سطح لیکوئید شده بنابراین کیفیت تصویر را کاهش میدهد.بنابراین جهت تعمیر تلویزیون استفاده کامل از ابزار وداشتن تجهیزات کامل میتواند کمک شایانی به تکنسین وتعمیرکاران مجرب کند تا بتوانند خدمات دهی را بابالاترین سطح کیفیت انجام دهد.نمایندگی تعمیرات در جهت تعمیر تلویزیون با داشتن تمامی تجهیزات قادر است به راحتی پاسخگوبه هموطنان عزیز باشد.

جهت تعمیر تلویزیون  داشتن تجربه بالا وهمچنین داشتن تجهیزات کامل ونیز داشتن قطعات وبردهای خاص تعمیراتی  میتواند عیب یابی را راحتتر وسطح  کیفیت تعمیرات را به بالاترین حد ممکن ارتقا داد.بنابراین نمایندگی تعمیرات برای تعمیر تلویزیون همه عوامل را بصورت صد درصد رعایت کرده تا کیفیت خدمات را به بالاترین حد ممکن افزایش دهد.

تعمیر پنل تلویزیون

تعمیر بک لایت تلویزیون

تعمیر تلویزیون سونی

0/5 (0 نقد و بررسی)

ایران سرویس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *