فروردین 4, 1402 10:01 ب.ظ

ایران سرویس

خیابان بهبودی، نرسیده به نصرت، جنب بانک سپه، پلاک 145،ساختمان بنیامین،طبقه 5 واحد 18
دفتر مرکزی: 66097851  مرکز تعمیرات: 66097859  شعبه شرق: 77978135  شعبه هفت تیر: 88836102  شعبه جنوب: 55300568   شعبه غرب: 44153186   شعبه شمال 26721443   شعبه اسلامشهر و رباط کریم: 56746602

نمایندگی بلک بری | تعمیر گوشی موبایل بلک بری

نمایندگی رسمی بلک بری

نمایندگی بلک بری مرکزی قابل اطمینان هست و در بخش تعمیر موبایل بلک بری هم خدماتی ارزنده و چشم گیر ارائه می دهد. این مرکز دارای بخش های سخت افزار و نرم افزار می باشد. بطوریکه کاربران در صورتی که کاربران هر آنچه که برای تعمیر گوشی بلک بری نیاز دارند فراهم است. مدیریت مرکز تعمیرکاران و کارشناسان متخصصی را به خدمت گرفته که در کنار تجهیزات به روز نمایندگی می توانند هر نوع خرابی سخت افزاری و نرم افزاری را برطرف نمایند.

تکنسین ها در ابتدای تعمیرات به بررسی اشکال بوجود آمده می پردازند تا مشکل نرم افزاری یا سخت افزاری دستگاه را پیدا کنند. رفع عیب دقیق و درست دستگاه از این نظر اهمیت دارد که دستگاه سریعا تعمیر شده و فقط قطعه ای که خراب است تعویض می گردد. تمام خدمات انجام شده در نمایندگی بلک بری دارای ضمانت نامه و گارانتی معتبر است.

نمایندگی بلک بری

خدماتی که در واحد نمایندگی بلک بری انجام می شود عبارت است از:

  • برطرف کردن عدم شناسایی سیمکارت
  • نصب آنتی ویروس مرکز ایران سرویس
  • فلش گوشی
  • برداشتن پترن
  • قابلیت نصب نرم افزار و فارسی سازی
  • تعمیر و ترمیم تاچ در مرکز تعمیر گوشی بلک بری
  • بازیابی روت کردن و رام زدن موبایل بلک بری
  • تعمیر اسپیکر گوشی
  • آپدیت اندروید و آی و ای اس در مرکز تعمیر موبایل بلک بری
تعمیر گوشی بلک بری

تعمیر موبایل بلک بری

تعمیرات موبایل بلک بری بر اساس آخرین متد های نوین علمی در نمایندگی رسمی بلک بری صورت می گیرد . برای تعمیر موبایل بایستی در کلاس های مربوطه شرکت کرد و جدید ترین متدها را فرا گرفت و به همراه آن دانش الکترونیکی را به میزان لازم گسترش داد. ایرادات و نواقصی که برای تلفن های همراه رخ می دهد به دو گروه نرم ‌افزاری و سخت ‌افزاری تقسیم می ‌شوند.

تنها نمایندگی تعمیر گوشی موبایل بلک بری در تهران

برای تعمیرات نرم ‌افزاری گوشی های تلفن همراه بلک بری روش های راحت و ساده ای وجود دارد. اما برای تعمیرات سخت ‌افزاری گوشی های تلفن همراه بلک بری نیاز به کمی دقت و البته احتیاط می باشد .به این دلیل بایستی از تخصص لازم برخوردار بود و به دانش الکترونیکی اشراف کامل داشت. در مجموع به علت پیشرفته شدن تجهیزات تلفن های همراه کار کردن با آنها هم نیاز به تخصص بیشتری دارد.

در بعضی مواقع دیده شده است زمانی که تعمیرات سخت افزار به دست افراد ناشی صورت گرفته باعث خرابی بخش دیگر دستگاه هم شده است.

به همین خاطر تعمیرات موبایل بلک بری بایستی به دست تکنسین های زبده تعمیرات انجام شود. این مرکز برای جذب کارشناسان متخصص خود همه توان خود را به خدمت گرفته، تا بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه نماید.

در هنگام تحویل دستگاه به این نمایندگی کلیه قطعات جانبی دستگاه مثل کارت حافظه و باتری به مشتری داده می شود تا اطلاعات خصوصی او محفوظ بماند. برای حفظ بر قراری امنیت و اطلاعات مشتری در اولویت است و جلب رضایت او اولین و مهم ترین هدف این مجموعه می باشد.

ویژگی نمایندگی تعمیرات بلک بری

نمایندگی بلک بری با استفاده از تجهیزاتی مدرن و استفاده از تجربه و دانش کادر حرفه ای توانسته کیفیت مطلوبی از خدمات تعمیر دستگاه های الکترونیکی و ارتباطی را انجام دهد. ایران سرویس به چنان جایگاهی از موقعیت دست یافته است که از دیگر مراکز تعمیرات برتر شناخته شده است.

در نتیجه مهارت تکنسین ها به حدی مطلوب است که به جرات می شود گفت این مرکز توانایی تعمیر دستگاه هایی را که دیگر نمایندگی از رفع آن عاجزند را دارد.

نمایندگی تعمیرات بلک بری 

نمایندگی تعمیرات موبایل بلک بری برای جلب رضایت مشتریان و در راستای ارائه بهترین خدمات فعالیت خود را طبق استفاده از به روز ترین تجهیزات انجام می دهد .

گفتنی است، ابزارآلات تعمیر از سوی زبده ترین کارشناسان آماده و خریداری شده است. یادآور می شویم نمایندگی تعمیرات موبایل بلک بری با ورود ابزارآلات مدرن تلاش در خریداری و مجهز نمودن کارگاه های فنی خود به تجهیزات درجه یک دارد .

از همین حیث تکنسین های این نمایندگی با استفاده از به روزترین تجهیزات، مطلوب ترین خدمات ریکاوری را ارائه می نمایند.