تیر 29, 1403 3:29 ب.ظ

ایران سرویس

خیابان بهبودی، نرسیده به نصرت، جنب بانک سپه، پلاک 145،ساختمان بنیامین،طبقه 5 واحد 18
دفتر مرکزی: 66097851  مرکز تعمیرات: 66097859  شعبه شرق: 77978135  شعبه هفت تیر: 88836102  شعبه جنوب: 55300568   شعبه غرب: 44153186   شعبه شمال 26721443   شعبه اسلامشهر و رباط کریم: 56746602

تعمیرات مانیتور

تعمیرات مانیتور یکی از سرویس های ارائه شده در مرکز ایران سرویس است که در قسمت تخصصی خویش انجام می شود. در قسمت مذکور تیمی از تعمیرکاران با تجربه این حوزه، تجهیزات پیشرفته مربوط با تعمیر این محصول را در دست گرفته و تخصصی ترین عملیات مورد نیاز را برروی مانیتورها پیاده سازی می کنند.

تعمیرات مانیتور در تهران

تعمیرات مانیتور در این مرکز توسط متخصصانی انجام می پذیرد که ترفندهای تعمیر را متناسب با ساختار و نوع مانیتور انتخاب می کنند و با عیب یابی صحیح دستگاه، بهترین راهکار جهت رفع عیوب ایجاد شده در آن را به کار می برند. کارشناسان حاضر در مرکز تعمیرات مانیتور به خاطر آنالیز و بررسی تعداد بی شماری از این دستگاه ها بر ویژگی های فنی و نرم افزاری این محصول مسلط بوده و قادر به رفع تمامی عیوب و اختلالات ایجاد شده در آن هستند.

در صورتی که با افت عملکرد در نمایشگر خود برخورد کردید می توانید به واحد تعمیرات مانیتور ایران سرویس مراجعه کنید. تعمیرکاران ما با کیفیتی استثنایی به برطرف کردن اختلالات بوجود آمده در دستگاه اقدام می کنند.

تعمیرات مانیتور

 

خدمات واحد تعمیرات مانیتور سامسونگ عبارت است از :

  • تعمیر خرابی برد تغذیه در صورت خرابی برد اصلی
  • تعمیر تخصصی پنل مانیتور
  • تعمیر بورد اصلی یا مادربرد
  • عیب یابی انواع بورد پاور مانیتور
  • برطرف کردن به هم ریختگی رنگ در مرکز ایران سرویس
  • ریکاوری تمام قطعات الکترونیکی
  • نصب و تنظیم و انواع تعمیرات مانیتور
  • تعمیرات مانیتور های اداری

بیش از 15 سال تجریه مفید

مرکز رسمی تعمیرات ایران سرویس با بیش از 15 سال خدمت در زمینه تعمیرات انواع لوازم الکترونیکی در دو حوزه سخت افزار و نرم افزار فعالیت می نماید.

عضو رسمی اتحادیه تعمیرکاران

ایران سرویس اصول مشتری مداری و تضمین کیفیت خدمات ارائه شده را سرلوحه همه تکنسین های خود قرار داده و به آن پایبند است. در صورت خرابی دستگاه کاربران می توانند به ایران سرویس مراجعه کنند و دستگاه توسط تعمیرکاران عیب یابی شده و بعد از رضایت مشتری اقدام به تعمیر می شود لازم به ذکر است گفته شود تمامی قطعات استفاده شده اورجینال و اصل می باشد.