بیش از 15 سال تجریه مفید

مرکز رسمی تعمیرات ایران سرویس با بیش از 15 سال خدمت در زمینه تعمیرات انواع لوازم الکترونیکی و بردهای گوناگون صنعتی و خانگی و همچنین آموزشی فعالیت می کند.

این مرکز دو حوزه سخت افزار که شامل:  تعمیر انواع بردهای مین و پاور و اینورتر و … می باشد و حوزه نرم افزار را پوشش دهی می نماید.

در حوزه تعمیرات سخت افزاری انواع گوشیهای موبایل مانند سامسونگ، الجی، اپل، هوآوی و سونی و برندهای متعدد دیگر نیز با استفاده از دستگاههای پیشرفته  قادر است به راحتی نسبت به رفع مشکلات گوشی ها اقدام نماید.

 

ایران سرویس

از دیگر خدمات ایران سرویس در خصوص فروش وسایل جانبی می باشد که شامل:

  • انواع شارژهای اورجینال لپ تاپ و گوشی
  • انواع هدفون اورجینال
  • انواع رم های موبایل و دوربین با برندهای مختلف
  • انواع قاب و گلس موبایل و تبلت

خاطر نشان می شود تمامی این وسایل با قیمت مناسب و کیفیت بالا برای رفاه حال مشتریان عرضه می شود.

خدمات دیگر این مرکز شامل:

  • تعمیر انواع ستاپ باکس
  • فاکس، دستگاه کپی و پرینتر
  • انواع دستگاه دی وی دی
  • دستگاه دیجیتال

این خدمات برای رضایت حال مشتریان به صورت آنلاین در منزل و یا محل کار توسط کارشناسان و تکنسین های متخصص خدمات دهی می شود.  

در حوزه نرم افزاری نیز شرکت این افتخار را دارد که علاوه بر استفاده از انواع نرم افزارهای اورجینال در زمینه تولید نرم افزار هم فعالیت می کند.

مرکز تعمیر ایران سرویس در زمینه خدمات رسانی این امکان را برای کاربران فراهم کرده است که در صورت نیاز مشتری با مرکز تماس گرفته و مشکل دستگاه خود را مطرح می کند و ثبت درخواست می نماید کارشناسان مرکز تعمیر در کوتاه ترین زمان ممکن در محل حاضر شده و نسبت به رفع اشکالات دستگاه اقدام می نمایند و در صورتی که دستگاه آسیب دیده نیاز به دستگاه های پیشرفته باشد به مرکز تعمیر منتقل می شوند و بعد از برطرف کردن خرابی های دستگاه تحویل مشتری داده می شود. لازم است گفته شود که هزینه پیک برای انتقال دستگاه برای مشتریان به صورت رایگان می باشد.

همچنین این اطمینان را به کاربران می دهد که تمامی قطعات استفاده شده در دستگاه اورجینال بوده و دارای گارانتی می باشد و در صورتی که مشکلی بوجود بیاید مرکز عهده دار برطرف کردن مشکل بوجود آمده می باشد.

ایران سرویس بزرگترین مرکز نمایندگی در تهران

+7000

دستگاه تعمیر شده

95%

مشتری های راضی

100%

اورجینال قطعات