خرداد 31, 1403 1:55 ق.ظ

ایران سرویس

خیابان بهبودی، نرسیده به نصرت، جنب بانک سپه، پلاک 145،ساختمان بنیامین،طبقه 5 واحد 18
دفتر مرکزی: 66097851  مرکز تعمیرات: 66097859  شعبه شرق: 77978135  شعبه هفت تیر: 88836102  شعبه جنوب: 55300568   شعبه غرب: 44153186   شعبه شمال 26721443   شعبه اسلامشهر و رباط کریم: 56746602

تعمیرات ups | تعمیرات یو پی اس

تعمیرات ups

منبع تغذیه دستگاهی است که توان مورد نیاز دستگاه های مصرفی را تولید می کند. محل قرار گیری این سیستم بین برق شهری و دستگاه مصرف کننده می باشد که وظیفه آن تنظیم برق و جلوگیری از ایجاد نویزو اختلالات شبکه در دستگاه های مصرف کننده می باشد در صورت بوجود آمدن مشکل می توانید به تعمیرات یو پی اس مراجعه نماید و همچنین با توجه به انرژی ذخیره شده ای که در باتری قرار دارد برق مورد نیاز دستگاه های مصرفی را تامین می کند. ups هم مانند بقیه لوازم الکتریکی ممکن است دچار اختلالاتی شود که بهیچ عنوان توسط افراد مبتی نباید انجام گیرد به همین دلیل تعمیرات ups ایران سرویس این امر را بعهده دارد.

در ابتدا بدلیل این که تعداد ups کم بود هزینه خیلی بالایی داشت و جز لوازم گران قیمت بشمار می امد ولی با گذشت زمان به تعداد انها افزوده شد و قیمت انها کاهش یافت. یکی از مسایل مهم درups انتخاب نوع ان می باشد و مسئله مهمتر طریقه و شیوه نصب آن می باشد زیرا که اگر بدرستی نصب نشود می تواند مشکلات زیادی را بوجود اورد. البته نصب ups نیاز به دانش بالایی دارد و تمام کارشناسان در این زمینه از مهارت بالایی برخوردار هستند و تماما دوره های اموزشی را گذرانده اند در امتداد این مسائل لوازم جانبی از اهمیت بالایی برخوردار هستند که کارشناسان باید نسبت به انها اطلاعات کافی را داشته باشند.

بخوانید  خاموش نشدن لپ تاپ دل
تعمیرات ups

تعمیرات یو پی اس

یو پی اس نیز ممکن است دچار اشکالاتی شود و عملکرد آن دچار اختلالاتی شود. هرگاه اینورتر در یو پی اس نتواند ولتاژ مناسبی برای ترمینال های خروجی فراهم کند عملکرد این دستگاه به مشکل برمی خورد. کارشناسان در تعمیرات یو پی اس به اصلی ترین قسمت یو پی اس بخش کنترل دستگاه می باشد که گاها بر اثر عوامل مختلفی امکان خرابی آن وجود دارد را رفع می کنند. زمانیکه قسمت اینورتر در تعمیرات ups رفع عیب شد قسمت سوئیچ بطور خودکار بار را به خروجی اینورتر متصل می کند و مشکل کامل مرتفع می گردد.

خرابی UPS یک امر شایع میباشد ولی مسئله مهم این است که برای برطرف شدن مشکل افرادی اقدام نمایند که از دانش کافی در این زمینه برخوردار باشند. کارشناسان ما در مرکز ایران سرویس ضمن داشتن مهارت لازم در این زمینه تعمیرات یو پی اس قادر به ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات می باشند.

نکات مهم در نصب و تعمیر  UPS:

1:محل نصب یو پی اس در تعمیرات یو پی اس
2:جلوگیری از ورود گردوغبار و رطوبت در تعمیرات ups
3:تهویه صحیح دستگاه در تعمیرات ups
4:دمای مکانی UPS
5:جلوگیری از شوک الکتریکی در تعمیرات یو پی اس

بخوانید  مانیتور VGA بدون سیگنال

تعریف UPS تعمیرات یو پی اس

یو پی اس یک منبع تغذیه می باشد که وظیفه تشخیص بار مصرفی و تامین انرژی این بار را بعهده دارد. عملکرد دستگاه یو پی اس به این شکل است که ولتاژ AC وارد ورودی تغذیه شده و پس از عبور از فیلترها و سایر مدارات تبدیل به ولتاژ DC می گردد و در نهایت با استفاده از برد کنورتر مجددا ولتاژ AC با جریان بالا تبدیل می شود.

تعمیرات ups

UPS دستگاهی است که از قطعات مختلفی تشکیل شده و اختلال در هر یک از قطعات امکان بروز مشکل جدی در دستگاه یو پی اس را امکان پذیر می کند . حال اگر اتفاقی رخ داد و دستگاه به مشکلی برخورد کرد باید افرادی دست به تعمیر بزنند که از تجربه و دانش کافی برخوردار باشند زیرا اگر افراد غیر حرفه ای دست به تعمیرات ups بزنند می تواند باعث بروز مشکلات جدی و جبران ناپذیر شود.

مرکز تعمیرات ایران سرویس این امکان را به شما می دهد که تعمیرات یو پی اس شما زیر نظر افراد خبره و متخصص انجام شود

شرکت ایران سرویس با داشتن سالها تجربه در زمینه تعمیرات UPS و داشتن کارشناسان حرفه ای این امکان را برای شما فراهم آورده که در صورت داشتن هر گونه سوال یا مشکل در زمینه تعمیرات یو پی اس و نصب و راه اندازی با این مرکز تماس بگیرید و خدمات کاملی را از این مرکز در کمترین زمان ممکن دریافت نمایید.

بخوانید  نحوه ریست فکتوری گوشی شیائومی

اقداماتی که در مرکز تعمیرات ایران سرویس صورت میگیرد به شرح زیر است:

1:تعویض و یا رفع مشکل ترانس در تعمیرات یو پی اس
2:رفع مشکلات بدلیل استفاده نادرست از باتری
3:برطرف کردن قطع بین برق شهری وباتری یو پی اس
4:رفع مشکلات ناشی از عدم کارکرد باتری
5:رفع قطع لحظه ای هنگام سوئیچ از برق شهری به باتری
6:عیب یابی هایی از قبیل: عیوب اینورتر-عیب یابی مدارPFC-عیب یابی مدار MOSFET/IGBT
7:رفع لحیم سردی

موارد ذکر شده از جمله اقداماتی است که در مرکز تعمیرات ایران سرویس صورت می پذیرد.